Oferta pracy

CMMS & Codification Project Manager

Hutchinson Poland Sp. z o.o. - Zakład Żywiec1 O firmie

  • Żywiec

    Żywiec, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie oprogramowaniem CMMS (Computerized Maintenance Management System) dla wszystkich zakładów FMS oraz optymalizowanie operacji zakupowych w oparciu o korzystanie z takich programów jak ERP, Ariba aby zmniejszyć ilość zadań administracyjnych

  • Koordynowanie oraz umiejscawianie właściwie kodyfikacji na wszystkie części produkcyjne (kupowane )

  • Tworzenie dokumentacji związanej z procesami zakupowymi

  • Definiowanie standardów, klasyfikacji oraz kodowanie danych CMMS dla zakładów FMS

  • Zarządzanie projektem (planowanie-czas-koszty)

  • Zarządzanie kodyfikacją CMMS

Nasze wymagania

  • angielski na zaawansowanym poziomie (minimum +B2) ; znajomość innych języków będzie traktowana jako plus

  • płynność w używaniu Microsoft Office, znajomość CMMS będzie traktowana jako zaleta

  • znajomość systemu ERP

  • doświadczenie w automotive lub innej firmie produkcyjnej

  • wykształcenie wyższe techniczne

  • wysokie umiejętności komunikacyjne oraz nawiązywania biznesowych relacji

To oferujemy

  • odpowiedzialną pracę w ramach nowoczesnej, międzynarodowej organizacji

  • stabilność zatrudnienia

  • szkolenia podnoszące kwalifikacje i rozwój osobisty

  • przyjazne środowisko pracy

  • atrakcyjny system wynagrodzeń oraz pakiet socjalny

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • paczki świąteczne