Oferta pracy

CMS Backend Developer

Josera Polska

  • dolnośląskie

    dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Wdrażanie nowych funkcjonalności dla używanych systemów CMS (w szczególności Drupal/ Wordpress)

  • Modyfikacja i utrzymanie obecnych rozwiązań w zakresie CMS (w szczególności Drupal/ Wordpress/ Magento)

  • Testy i konfiguracja aplikacji webowych oraz systemów CMS firmy (w szczególności Drupal/ Wordpress)

  • Integracja rozwiązań backendowych z frontendem (w szczególności tworzenie REST API, GraphQL API)

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość PHP

  • Wiedza i chęć rozwoju w systemach CMS opartych na stacku PHP (w szczególności Drupal/ Wordpress)

  • Dobra znajomość relacyjnych baz danych opartych na SQL

  • Bardzo dobra znajomość systemów kontroli wersji (GIT)

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

Mile widziane

  • Znajomość HTML/ CSS/ JavaScript

  • Znajomość architektury serwera i devOps dla aplikacji opartych na stacku PHP/SQL.

  • Znajomość Dockera.

To oferujemy

  • MOŻLIWOŚĆ PRACY ZDALNEJ Z DOWOLNEGO MIEJSCA

  • Przyjazną pracownikom rodzinną kulturę pracy, opartą na wzajemnym zaufaniu, szacunku i uczciwości

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności

  • Możliwość ciągłego doskonalenia zawodowego oraz rozwój osobisty poprzez udział w systemie profesjonalnych szkoleń w ramach programu the food family Journey

  • Bogaty pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie NNW, premia świąteczna, premia urlopowa, bezpłatna nauka języków obcych, dofinansowanie nauki, codziennie świeże owoce i warzywa, paczki dla dzieci, Multisport, itp.)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • program emerytalny

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • paczki świąteczne

Josera Polska jest częścią rodzinnej firmy ERBACHER the food family. Jesteśmy znani w ponad 60 krajach na całym świecie, jako specjaliści w kreowaniu, produkcji oraz dystrybucji najwyższej klasy produktów zapewniających zrównoważone żywienie ludzi i zwierząt. Za nami stoi 80 lat innowacji i sukcesów w budowaniu międzynarodowej marki JOSERA, będącej liderem w segmencie produktów premium. Odnosimy sukcesy na rynkach światowych, połączone z ciągłym i stabilnym rozwojem naszej działalności biznesowej. Jesteśmy pionierami we wprowadzaniu innowacyjnych rozwiązań, społecznej odpowiedzialności oraz dbamy o to, aby nasi klienci każdego dnia otrzymywali produkty i usługi spełniające najwyższe standardy bezpieczeństwa i jakości. Naszą misją jest zapewnienie, aby żywienie ludzi i zwierząt w przyszłości odbywało się w sposób zrównoważony. JOSERA to także nasi pracownicy - pełni pasji, myślący perspektywicznie, uwielbiający wspólnie rozwijać się oraz osiągać ambitne cele w rodzinnej atmosferze pracy - w duchu the food family!

Przewiń do profilu firmy