Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

CNC Operator/ Programista

Sonoco TEQ Sp. z o.o.

  • Bukowska 12, Dąbrowa (pow. poznański)
    Dąbrowa (pow. poznański), wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna

Bukowska 12

Dąbrowa (pow. poznański)

Twój zakres obowiązków

  • Udoskonalanie procesów i projektów w celu maksymalizacji wydajności maszyn CNC oraz dbanie o wysoką jakość wytwarzanych produktów.

  • Programowanie maszyn CNC (offline) oraz wykorzystywanie programów CNC na potrzeby ustawiania i wytwarzania prototypowych narzędzi do form wtryskowych (żywica), aluminiowych narzędzi produkcyjnych i związanych z nimi elementów inżynierii procesowej wykorzystywanych w procesach termoformowania.

  • Określanie najlepszych parametrów pracy urządzeń CNC podczas wytwarzania złożonych kształtowników na potrzeby procesów termoformowania.

  • Efektywne koordynowanie maszyn CNC, aby zmaksymalizować wydajność oraz kontrolowanie aktywności maszyn CNC za pomocą zainstalowanego systemu planowania w czasie rzeczywistym.

  • Pomoc i wsparcie dla lokalnej hali CNC oraz dostarczanie programów CNC do naszych innych zakładów.

  • Ustalanie harmonogramu konserwacji maszyn CNC z zasobami wewnętrznymi i firmami zewnętrznymi.

  • Zamawianie materiałów wymaganych do obróbki narzędzi.

Nasze wymagania

  • Preferowane jest wykształcenie wyższe techniczne, związane z mechaniką, ale rozważymy kandydatów, którzy są w stanie wykazać wystarczające doświadczenie związane z programowaniem i produkcją CNC - kwalifikacje techniczne lub równoważne doświadczenie zdobyte w branży CNC.

  • Doświadczenie w zakresie kształtowania termicznego lub wytwarzania oprzyrządowania związanego z tym procesem.

  • Znajomość oprogramowania do programowania urządzeń CNC, preferowana jest znajomość HyperMill, znajomość i doświadczenie w programowaniu w trybie offline CAD/CAM.

  • Umiejętność dostosowania ustawień po modyfikacji projektu, czasami w trakcie lub po zakończeniu programowania CNC.

  • Umiejętność czytania i interpretowania rysunku technicznego.

  • Znajomość procesów produkcyjnych i doświadczenie w zakresie pracy na hali produkcyjnej/w parku maszynowym.

  • Doświadczenie w obsłudze ręcznych i automatycznych maszyn warsztatowych, frezarek, wiertarek kolumnowych, pił taśmowych, tokarek itp.

  • Umiejętność realizacji projektów w dynamicznym środowisku pracy.

  • Umiejętności analitycznego rozwiązywania problemów.

  • Gotowość do zdobywania nowych umiejętności i bycia wartościowym członkiem zespołu.

  • Umiejętności komunikacyjne oraz pracy w zespole, w środowisku produkcyjnym, CNC i z producentami oprzyrządowania.

Mile widziane

  • Znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.

  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji, w tym możliwość udziału w szkoleniach zagranicznych.

  • Wysokie standardy pracy (jakość, bezpieczeństwo) w środowisku nastawionym na ciągłe ulepszanie produktów i procesów.

  • Praca w systemie jednozmianowym.

  • Premie.

  • Ubezpieczenie grupowe.

  • Pakiet medyczny.

  • Karta sportowo-rekreacyjna.

  • Świeże owoce każdego dnia.

  • Program rekomendacji pracowników.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne

Sonoco jest światowym liderem w dziedzinie rozwiązań opakowaniowych, zaangażowanym w poprawę życia naszych klientów, członków zespołu i społeczności.

Better Packaging. Better Life.

Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko CNC Operator / Programista do jednej z naszych lokalizacji w Polsce - Sonoco TEQ Sp. z o.o.

Sonoco TEQ Sp. z o.o. jest firmą o globalnym znaczeniu, z ponad czterdziestoletnim doświadczeniem w projektowaniu i produkcji innowacyjnych opakowań termoformowanych dla wiodących globalnych firm na świecie. Zakłady zlokalizowane w Wielkiej Brytanii, Europie i Stanach Zjednoczonych pozwalają na ciągłe dostawy innowacyjnych produktów dla wielu sektorów w różnych gałęziach przemysłu. Nasze produkty z tworzywa sztucznego trafiają do szerokiej gamy odbiorców, w tym na rynek konsumencki, medyczny i farmaceutyczny.

Przewiń do profilu firmy