Oferta pracy

Coach / Trener

Adecco Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa zlecenie
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Dla naszego klienta z branży medialnej poszukujemy osoby na stanowisko:

Coach / TrenerNumer ref.: CT/WA2/122020/MK

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie treningów motywacyjnych
  • Udzielanie indywidualnych konsultacji
  • Praca nad polepszeniem komunikacji między działami firmy

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku minimum 2 lata
  • Otwartość oraz komunikatywność
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Znajomość j. rosyjskiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Umowę zlecenia na 3 miesiące z możliwością przedłużenia
  • Pracę w pełnym wymiarze godzin
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Komfortowe biuro w biurowcu na Placu Zawiszy
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy