Oferta pracy

Coffee Business Developer

Coca-Cola HBC Polska Sp. z o.o.

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie najwyższej jakości obsługi klienta w kontaktach z sektorem HoReCa;

  • Rozpowszechnianie kultury kawy i wartości COSTA w firmie i na rynku;

  • Skuteczna sprzedaż i negocjacje z klientami (nowe produkty, dystrybucja itp.);

  • Przedstawianie oferty kawy potencjalnym klientom w sektorze HoReCa, doskonalenie produktów i szkolenia w zakresie profesjonalnych technik parzenia kawy maszynowej oraz procedur związanych z zawodem baristy;

  • Prowadzenie negocjacji dot. umów i zarządzanie procesem ich finalizowania;

  • Udział w działaniach zespołowych na rzecz osiągnięcia jak najlepszych wyników zespołu (KBI);

  • Współpracowanie z zespołem, dzielenie się wiedzą;

  • Skuteczna współpraca ze sprzedawcami z różnych sektorów, aby wspierać sprzedaż kawy;

  • Przyczynianie się do wyników zespołu oraz stawianie celów i realizowanie ich.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie zdobyte w kategorii Kawa;

  • Doświadczenie w pozyskiwaniu klientów;

  • Umiejętności sprzedaży i negocjacji;

  • Umiejętności prezentacji;

  • Doświadczenie w handlu;

  • Intuicyjność w kontaktach z klientem;

  • Silne umiejętności analizy i syntezy;

  • Zdolności analityczno-finansowe;

  • angielski – min B2.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • strefa relaksu

  • paczki świąteczne

  • świętowanie urodzin

  • program rekomendacji pracowników

Twoje nowe stanowisko pracy

Twoja rola będzie miała duży wpływ na rozwój naszej światowej klasy marki i dostarczanie kultowych napojów klientom i konsumentom. Będziesz pracował/a w rodzinnej atmosferze wypełnionej wspierającymi współpracownikami, którzy pomogą Ci przezwyciężyć duże wyzwania. Na pewno z nami rozwiniesz skrzydła.

O Twoim nowym zespole

Jesteśmy rodziną liczącą ponad 28 tys. pracowników, z których każdy jest sekretnym składnikiem Coca-Cola HBC - jednego z największych producentów napojów na świecie. Nasza codzienna misja to dostarczanie ponad 600 milionom konsumentów wybranych marek, z gamy ponad 190 kultowych napojów, 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Jesteśmy utalentowanym zespołem, który odnosi wybitne sukcesy codziennie ucząc się i zwyciężając w 28 krajach na 3 kontynentach, dzięki lokalnym zespołom, które silnie się wspierają.