Oferta pracy

Collection Manager

Arval Service Lease Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Wołoska 24, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Arval Service Lease Polska Sp. z o.o.

Wołoska 24

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie zespołem windykacji. Nadzór i uczestnictwo w procesie windykacji.

  • Koordynowanie współpracy z podmiotami wewnątrz Grupy BNPP.

  • Aktywny udział we wdrażaniu systemu komputerowego do zarządzania procesem windykacji.

  • Koordynowanie działań zewnętrznych agencji windykacji terenowej.

  • Współpraca z Działem Prawnym Arval oraz zewnętrznymi kancelariami prawnymi.

  • Nadzór nad usprawnieniami procesów Arval Polska w celu ulepszania wyników windykacji.

Nasze wymagania

  • Posiadasz lub chcesz rozwijać wiedzę oraz kompetencje z zakresu: podstaw prawa w zakresie obrotu gospodarczego, znajomości dokumentów i procedur księgowych.

  • Doświadczenie w windykacji oraz w pracy z systemami finansowo księgowymi będzie dodatkowym atutem.

  • Umiejętność zarządzania priorytetami oraz dobra organizacja pracy własnej.

  • Zdolności analityczne połączone z podstawowymi kompetencjami z zakresu IT (np. Excel).

  • Umiejętność optymalizacji działań i procesów. Doświadczenie w zarządzaniu zespołem.

  • Znajomości produktu wynajmu długoterminowego pojazdów - mile widziane.

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

  • Umiejętność prowadzenia negocjacji i trudnych rozmów.

  • Zdolność podejmowania szybkich decyzji oraz pracy w stresie.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

  • Możliwość rozwoju w międzynarodowych strukturach w Grupie BNP Paribas.

  • Życzliwą atmosferę pracy w zespole specjalistów i ekspertów.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, premie i bogaty pakiet socjalny (m.in. prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, świadczenie urlopowe, pakiet rekreacyjno-sportowy, masaże biurowe, zajęcia języka angielskiego, samochód służbowy).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • służbowy samochód do użytku prywatnego