Oferta pracy

Collection Specialist / Specjalista ds. Windykacji

TWISTO POLSKA sp. z o.o.O firmie

TWISTO POLSKA sp. z o.o.

Zgoda 3

Warszawa

Twisto to czeski fintech, który od 2013 roku podbija rynek zakupów on-line. Od 2017 roku firma działa również w Polsce. W związku z dynamicznym rozwojem szukamy ambitnych pracowników, dzięki którym staniemy się liderem rynku.

Dowiedz się więcej o rozwoju Twisto w Polsce.

Wierzymy, że zadowolony Klient to klucz do sukcesu firmy. Jeśli chcesz mieć w tym swój udział aplikuj na stanowisko:

Collection Specialist
/ Specjalista ds. Windykacji

Twoje zadania:

  • kontakt telefoniczny (połączenia wychodzące) i mailowy z Klientami Twisto;
  • prowadzenie windykacji należności do 35. dnia opóźnienia;
  • kontakt z innymi działami firmy;
  • udzielanie pomocy Klientom w zakresie rozwiązywania zgłaszanych problemów.

  • znasz język angielski w stopniu komunikatywnym (wykorzystywany tylko w komunikacji wewnątrz firmy);
  • masz wykształcenie wyższe lub jesteś w trakcie studiów;
  • komunikacja telefoniczna i mailowa nie sprawiają Ci problemu;
  • masz pozytywne podejście do obsługi Klienta;
  • jesteś komunikatywny/-a i otwarty/-a;
  • masz doświadczenie w miękkiej windykacji.

Na co możesz liczyć:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat od pierwszego dnia pracy;
  • możliwość pracy z domu przez 4 dni w tygodniu;
  • startupową atmosferę pracy w młodym zespole;
  • elastyczny grafik;
  • praca od poniedziałku do piątku (wolne weekendy);
  • pracę w kameralnym biurze w samym centrum Warszawy (ul. Zgoda 3);
  • możliwość poszerzania wiedzy i rozwijania umiejętności kontaktu z Klientem;
  • kartę Multisport.

Projekty rekrutacyjne prowadzimy we współpracy z agencją rekrutacyjną HR Contact.

Klikając w „Aplikuj Teraz” Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych, zawartych w moim CV, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy