Ta oferta pracy jest nieaktualna od 101 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Commercial Assistant

  • Warszawa, mazowieckie
  • Asystent
  • 2018-06-14

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Joinco Polska Sp. z o.o.

    Joinco Polska Sp. z o. to dynamicznie rozwijająca się firma importująca produkty do jednej z największych sieci handlowych w Polsce. Posiadamy ugruntowaną pozycję na rynku europejskim, a od 8 lat jesteśmy obecni w Polsce. Siłą naszej firmy są pracownicy, którym zapewniamy stabilne zatrudnienie, prace według najwyższych standardów oraz możliwości rozwoju.

    Miejsce pracy: Warszawa

    Opis stanowiska:

    • praca z Category Managerem m.in wspieranie go w codziennych zadaniach, analiza wyników sprzedaży
    • koordynowanie prac marketingowych związanych z realizacją projektu wprowadzenia produktów na rynek
    • bieżąca współpraca z klientem i partnerami w trakcie prowadzonych prac
    • zarządzanie bazą danych dostawców
    • nawiązywanie kontaktów z dostawcami - głównie zagranicznymi, pierwsze kroki
    • wyszukiwanie pomysłów, ofert
    • wsparcie przy budowaniu kalendarza Category Managera
    • przygotowywanie spotkań (showroomów) z klientem
    • rozwój filmów produktowych dla nowych produktów, współpraca z zewnętrznymi agencjami i domami mediowymi
    • współpraca z międzynarodowymi jednostkami certyfikującymi (TUV, DEKRA)

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe
    • doświadczenie na stanowisku asystenckim minimum 1-1,5 roku
    • bardzo dobra znajomość j. angielskiego
    • bardzo dobra znajomość MS Office (głównie Excel)
    • nastawienie na realizację celów
    • prawo jazdy kat. B
    • umiejętność efektywnego zarządzania czasem, rozwiązywania problemów
    • zdolności analityczne
    • umiejętność pracy pod presją czasu
    • komunikatywność
    • wykazywanie własnej inicjatywy
    • asertywność
    • myślenie nieszablonowe

    Oferujemy:

    • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
    • atrakcyjne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

    Prosimy o wysyłanie CV w języku angielskim (warunek konieczny) i polskim.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Joinco Polska Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest Joinco Polska Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

    Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Joinco Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Cybernetyki 9 (Pracodawca, Administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę/Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

    INFORMACJA OD PRACODAWCY/ADMINISTRATORA DANYCH
    Jeżeli chcesz, aby Twoje CV zostało wykorzystane podczas innych rekrutacji prowadzonych przez tego Pracodawcę, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Joinco Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Cybernetyki 9 danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji.”.
    W każdym czasie możesz cofnąć swoją zgodę, kontaktując się z Pracodawcą pod adresem e-mail.
    Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), są przetwarzane w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. Twój wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.
    Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi.

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.