Commercial Controling Specialist

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 8 - 10 tys. zł brutto
  • 06.12.2018
  • Ważna jeszcze 23 dni (do 05.01.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Czas na zmiany?
    Warszawa 31939/001 8 - 10 tys. zł

    Dla naszego klienta poszukuje osoby na stanowisko Commercial Controling Specialist. Osoba na tym stanowisku będzie ściesle współpracowała z działem kontrolingu oraz marketingu oraz osobami na szczeblach dyrektorskich w organizacji.

    Informacje o kliencie

    Naszym klientem jest firma z branży usługowej, lider w swoim obszarze na rynku Polskim.

    Opis stanowiska

    *Odpowiedzialność za analizę opłacalności finansowej w zakresie podejmowanych działań
    *Dbałość o weryfikację nowo- wdrażanych ofert w firmie
    *Zajmowanie się przygotowywaniem budżetu Spółki (część sprzedażowa)
    *Kontrola wykonania budżetu oraz analiza odchyleń oraz przygotowywanie rekomendacji
    *Raportowanie oraz kontrola KPI finansowych
    *Analizy ad-hock dla członków zarządu oraz właścicieli
    *Praca na dużych zbiorach danych

    Profil kandydata

    *Wykształcenie wyższe kierunkowe - Preferowane: Ekonomia, Finanse i Rachunkowość lub pokrewne
    *4-5 lat doświadczenia na stanowisku analitycznym
    *Zaawansowane zdolności analityczne oraz umiejętność wyciągania wniosków
    *Dobrze odnajdujesz się w pracy na dużych zbiorach danych
    *Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office w tym zaawansowana znajomość MS Excel
    *Mile widziana znajomość VBA, SAS Guide oraz SQL
    *Znajomość obsługi SAP Business Objects oraz SAS VA będzie dodatkowym atutem
    *Posiadasz znajomość języka angielskiego min na poziomie B1

    Oferujemy

    *Atrakcyjne wynagrodzenie
    *Opieka medyczna
    *Karta multisport

    [email protected]

    Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

    Aplikuję

    Dlaczego Michael Page?

    Kandydat w centrum uwagi  Doradztwo i pełne wsparcie  Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców

    Kandydat w centrum uwagi

    Doradztwo i pełne wsparcie

    Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców