Oferta pracy
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Commercial Director

ELIT Polska sp. z o.o.O firmie

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ważna jeszcze 14 dni
    do: 19 sie 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • dyrektor

Twój zakres obowiązków

  • Kierowanie całokształtem zagadnień związanych ze sprzedażą na rynku krajowym w kanale tradycyjnym i nowoczesnym, w tym opracowanie i realizacja polityki handlowej opartej na długookresowej strategii rozwoju

  • Efektywne zarządzanie podległym zespołem

  • Opracowywanie i wdrażanie strategii rozwoju biznesu poprzez identyfikowanie nowych możliwości, rozwijanie relacji z klientami oraz tworzenie propozycji biznesowych

  • Przygotowywanie i wdrażanie budżetów sprzedażowych i marżowych oraz nadzór nad ich realizacją

  • Inicjowanie i dobór odpowiednich działań handlowo-marketingowych w celu maksymalizacji wyników sprzedaży

  • Raportowanie bieżącej aktywności handlowej Zarządowi firmy

  • Odpowiedzialność za wyniki we wszystkich kanałach sprzedaży

  • Podejmowanie działań rozwijających pozycję firmy na rynku

  • Analiza działań konkurencji oraz reagowanie adekwatnie do zmieniającej się sytuacji rynkowej

  • Przetwarzanie danych rynkowych celem nanoszenia niezbędnych korekt co do podejmowanych działań strategicznych

  • Przygotowanie okresowych raportów sprzedaży oraz ich prezentacja na spotkaniach Zarządu

  • Aktywne podejmowanie inicjatyw oraz przedstawianie sugestii pod kątem usprawniania biznesu oraz podwyższania efektywności działań struktur firmy

  • Odpowiedzialność za negocjowanie warunków handlowych oraz ich egzekwowanie

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (Marketing, Sprzedaż lub Zarządzanie)

  • 5 do 10 lat doświadczenia w skutecznym zarządzaniu komercyjnym

  • Umiejętność definiowania i realizacji strategii handlowej

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem sprzedażowym

  • Biegła znajomość języka angielskiego min. B2

  • Umiejętność podejmowania decyzji, samodzielnego długoterminowego planowania i wyznaczania kierunków działań podległym pracownikom

  • Zdolności analityczne, silna orientacja na realizację zadań i osiąganie założonych celów

  • Duże doświadczenie w analizie danych rynkowych oraz umiejętność wyciągania wniosków, przedstawiania rozwiązań na ich bazie

  • Zdolności do szybkiego i skutecznego podejmowania decyzji

  • Znajomość pakietu MS Office/O365 ze szczególnym naciskiem Excel, Power Point

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B

  • Prestiżowe i samodzielne stanowisko z dużą swobodą działania

  • Stałe wynagrodzenie plus system premiowy powiązany z wynikami pracy

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Wsparcie w rozwoju osobistym i zawodowym

  • Możliwość wdrażania własnych inicjatyw i realnego wpływu na politykę organizacji

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

ELIT Polska sp. z o.o.

ELIT Polska to wiodący dystrybutor części motoryzacyjnych, materiałów eksploatacyjnych

i wyposażenia warsztatowego na polskim rynku.

ELIT jest częścią LKQ Europe, spółki zależnej LKQ Corporation, wiodącego dystrybutora części zamiennych do samochodów osobowych, dostawczych i pojazdów przemysłowych w Europie. Obecnie firma zatrudnia około 26 000 osób w ponad 20 krajach europejskich.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje

Elit Polska poszukuje osoby na stanowisko Commercial Director.

Jeśli potrafisz zarządzać zespołem, jesteś naturalnym graczem zespołowym, lubisz pomagać innym w osiąganiu sukcesu, jesteś kreatywny, posiadasz wysokie umiejętnościami komunikacyjne oraz chęć radzenia sobie w wymagającym środowisku rynkowym – jesteś osobą której szukamy!

Prosimy o przesyłanie CV wyłącznie w języku angielskim.