Oferta pracy

Commercial Manager (Payments Team)

Booksy International Sp. z o.o.

  • łódzkie

    łódzkie
  • ważna jeszcze 2 dni
    do: 04 gru 2021
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca zdalna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Strategia skalowania rozwiązania płatnościowego

  • Optymalizacja modelu rentowności płatności

  • Ofertę i politykę cenową płatności oraz terminala

  • Optymalizacja procesów sprzedaży usług płatnościowych oraz silna współpraca z działami sprzedaży Booksy

  • Współpraca i negocjacje z partnerami i dostawcami rozwiązań płatnościowych na całym Świecie

Nasze wymagania

  • 3 lata doświadczenia w dziale business development / growth / sprzedaży (preferowany eCommerce / Płatności)

  • Budowanie modeli biznesowych i finansowych

  • Sprawczość w kreowaniu i realizacji wizji komercyjnej

  • Umiejętność sekwencjonowania zadań oraz nadawania priorytetów.

  • Doświadczenie z procesami płatności i usługami cyfrowymi.

  • Umiejętność analitycznego myślenia i wyciąganie wniosków.

  • Umiejętność pracy w dynamicznej kulturze macierzowej.

  • Świetne umiejętności komunikacyjne.

  • Nuta szaleństwa i przełamywania stereotypów.

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do Twojego doświadczenia oraz umiejętności

  • Rodzaj umowy dopasowany do Twoich potrzeb oraz elastyczne godziny pracy

  • Możliwość pracy zdalnej lub w jednym z naszych dog-friendly biur (Warszawa, Bielsko-Biała)

  • Pracę w zgranym zespole, zawsze gotowym do pomocy

  • Możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku - mamy zespoły w 7 krajach, w tym w USA, Meksyku oraz UK!

  • Benefity: prywatną opiekę medyczną, karty Multisport, ubezpieczenie na życie, darmowe zajęcia online z języka angielskiego, platformę kafeteryjną i wiele wiele więcej :)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • english language classes

Booksy to polski startup założony w 2013 r., oferujący platformę do rezerwacji wizyt online oraz system do zarządzania biznesem w branży usługowej.

Jesteśmy jedną z najszybciej rozwijających się polskich firm i światowym liderem branży beauty. Działamy globalnie i mamy ambitne cele!

Booksy to dynamiczne środowisko pracy i duże możliwości rozwoju zawodowego dla osób z różnymi umiejętnościami - od specjalistów IT, przez marketingowców, po handlowców i specjalistów ds. obsługi klienta. Niezależnie od tego na jakim stanowisku pracujesz w Booksy, każdego dnia masz realny wpływ na produkt, który oferujemy naszym klientom!

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy Commercial Managera, który dołączy do teamu Payments zajmującego się:

  • Budową systemu płatności online, które umożliwiają użytkownikom Booksy w Europie i Stanach Zjednoczonych płatności za usługi za pomocą aplikacji.

  • Implementacją nowych integracji płatniczych w celu rozszerzenia oferty dla użytkowników w aplikacji Booksy oraz w salonach naszych klientów (terminal płatniczy)

  • Testowaniem nowych koncepcji na zbudowanie łatwiejszego oraz bardziej intuicyjnego flow płatnościowego dla użytkowników.

  • Utrzymaniem oraz rozwojem obecnych integracji.

To zespół Payments jest odpowiedzialny za ewolucję Booksy z platformy, na której klienci rezerwują wizyty, na platformę transakcyjną umożliwiającą także dokonanie za nie płatności.

Brzmi interesująco? Aplikuj wypełniając formularz rekrutacyjny :)

Czekamy na Ciebie!

~ Zespół Booksy