Commodity buyer

Randstad Polska Sp. z o.o.

  • Bielsko-Biała

    Bielsko-Biała, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa

Rekrutujemy dla

Wraz z naszym Klientem poszukujemy doświadczonego Kandydata na stanowisko Commodity Buyer.

Jeśli posiadasz doświadczenie na podobnym stanowisku (w branży produkcyjnej, motoryzacyjnej lub pokrewnej) oraz znasz bardzo dobrze język angielski, weź udział w niesamowitej podróży i aplikuj na poniższe ogłoszenie!

Twój zakres obowiązków

  • aktualizacja i proponowanie strategii zakupów na skalę światową

  • monitorowanie relacji z dostawcami w zakresie zgodności jakościowej, standardów kosztowych oraz dostaw

  • zarządzanie umowami dotyczącymi produkcji seryjnej, w tym kwestiami jakości i zdolności produkcyjnych

  • redukcja kosztów części i zamiennych poprzez wykorzystanie wszystkich możliwości w celu osiągnięcia globalnych celów ekonomicznych działu zakupów

  • wykonywanie zadań zgodnie z odpowiednią strategią towarową

  • dążenie do osiągania docelowych wyników w zakresie produkcji seryjnej

Wymagania pracodawcy

  • doświadczenia w procesach przetargowych i złożonych negocjacjach z dostawcami

  • znajomości języka angielskiego na poziomie zaawansowanym, umożliwiającym pracę w międzynarodowym zespole

  • znajomości pakietu MS Office (w szczególności MS Excel)

  • umiejętności analitycznych

  • zaangażowania w rozwiązywanie sytuacji problematycznych

  • chęci oraz motywacji do zdobywania nowych kompetencji w zakresie procesów zakupowych

  • gotowości do pracy w dynamicznym środowisku

Mile widziane

  • wyksztalcenie wyższe

Pracodawca oferuje

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • możliwość rozwoju zawodowego w OEM

  • hybrydowy model pracy: 30% na miejscu, 70% zdalnie

  • zdobycie cennego doświadczenia poprzez udział w globalnych projektach

  • pakiet benefitów (m.in. systemy premiowe, fundusz socjalny, pakiet sportowy i medyczny)

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dodatkowy urlop

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Przewiń do profilu firmy