Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Commodity Buyer - Electronics

Michael PageO firmie

  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Specjalista (Mid / Regular)
Commodity buyer - electronicsNumer ref.: JN -052021-2911727

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za zakupy strategiczne wybranej kategorii produktowej (elektronika, elektromechanika).

Informacje o kliencie

Międzynarodowa firma produkcyjna, która oferuje swoim pracownikom możliwość rozwoju w międzynarodowych strukturach.

Opis stanowiska

  • Odpowiedzialność za definiowanie i realizację globalnej strategii zakupowej, w obszarze podległego segmentu - elektronika, elektromechanika,
  • Opracowanie i zarządzanie globalną bazą dostawców w oparciu o plany i strategię rozwoju wraz z uwzględnieniem wyzwań rynkowych
  • Jako członek globalnej struktury zakupowej współpracuje z kluczowymi wewnętrznymi odbiorcami, aby dostosować swoje działania do globalnej strategii firmy i wymagań biznesowych
  • Zarządzanie i negocjowanie globalnych umów handlowy zgodnie z wytycznymi
  • Prowadzenie i koordynacja złożonych projektów pozyskiwania nowych dostawców oraz prowadzenie negocjacji we współpracy z lokalnymi zespołami kupców
  • Przeprowadzanie okresowych spotkań i przeglądów z dostawcami oraz raportowanie wyników do zarządu
  • Prowadzenie działań ukierunkowanych na redukcję kosztów w oparciu o okresowe cele
  • Dążenie do ciągłej poprawy organizacji poprzez zwiększanie wydajności i niezawodności w podległym obszarze oraz usprawnianie ustalonego procesu pozyskiwania nowych dostawców
  • Wykonuje inne czynności zgodnie z instrukcjami przełożonego, które nie stoją w sprzeczności z zakresem obowiązków na stanowisku

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe - ekonomia, inżynieria lub pokrewne
  • Co najmniej 3 lata doświadczenia w międzynarodowym środowisku biznesowym (znajomość lub zainteresowanie branżą elektroniki będzie atutem)
  • Co najmniej 3 lat doświadczenia w obszarze zakupów bezpośrednich, Project Managemencie
  • Praktyczne kilkuletnie doświadczenie we współpracy z globalnymi klientami wewnętrznymi
  • Biegła znajomość języka angielskiego - min. C1
  • Umiejętność negocjacji i prezentacji, rozwiązywanie problemów i umiejętności analityczne
  • Praktyczne doświadczenie w korzystaniu ze środowiska Microsoft oraz SAP

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość rozwoju w strukturach globalnych
  • Dodatkowe Benefity
  • Praca zdalna w określonym wymiarze (1 dzień w tygodniu)
  • Dostęp do szkoleń

Ogłoszenie archiwalne