Oferta pracy

Commodity Manager

Antal Engineering & Operations O firmie

  • Rzeszów, podkarpackie

  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Menedżer

Dla naszego Klienta, globalnej firmy z branży przemysłowej / maszynowej, poszukujemy kandydata na stanowisko Commodity Manager.

Zakres obowiązków:

  • Realizacja zakupów wybranej kategorii materiałów,
  • Rozwój dostawców,
  • Podejmowanie działań oszczędnościowych,
  • Wdrażanie strategii zakupowych,
  • Negocjacje cen i warunków dostaw oraz umów z dostawcami,
  • Tworzenie planów i budżetów zakupów w przypisanej kategorii

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe,
  • Min. 3-letnie doświadczenie na samodzielnym stanowisku (Manager, Supervisor, Leader) w obszarze zakupów w dużej firmie produkcyjnej,
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem,
  • Doświadczenie w przygotowywaniu umów z dostawcami i w rozwoju dostawców,
  • Wysokie zdolności interpersonalne oraz negocjacyjne
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. dobrym
  • Gotowość do wyjazdów służbowych
  • Prawo jazdy kat. B

Nasz klient oferuje:

  • międzynarodowe środowisko pracy
  • możliwość zdobycia doświadczenia w globalnej firmie z rozpoznawalną na cały świat marką
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pakiet benefitów (program prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenie grupowe na życie, pakiety sportowe)
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy