Oferta pracy
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Commodity Trader

Polish Agro Sp. z o.o.

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • ważna jeszcze 15 dni
    do: 17 gru 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Zakup zbóż, rzepaku i kukurydzy oraz sprzedaż nawozów klientom firmy

  • Zawieranie umów handlowych oraz wsparcie działu logistyki podczas całego procesu realizacji umowy

  • Zdobywanie istotnych dla biznesu informacji dot. zasiewów, kondycji zbóż

  • Pielęgnacja danych w firmowych CRM’ie

  • Pozyskiwanie nowych klientów i budowanie długotrwałych relacji z nimi drogą osobistą, elektroniczną i poprzez uczestnictwo w giełdach handlowych

Nasze wymagania

  • Absolwent studiów wyższych lub student studiów niestacjonarnych

  • Biegła znajomość min. jednego języka obcego: angielski, niemiecki i/lub hiszpański

  • Dobra obsługa komputera i pakietu Office

  • Wysokie umiejętności negocjacyjne

  • Umiejętności analityczne

  • Entuzjazm, motywacja do pracy i zaangażowanie

  • Pozytywne nastawienie do świata i ludzi

  • Zaangażowanie

  • Mile widziane: prawo jazdy kategorii B

To oferujemy

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę w międzynarodowej firmie

  • Wynagrodzenie zasadnicze + prowizja wypłacana w okresie miesięcznym

  • Dodatkowa roczna premia uznaniowa

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Nowoczesne miejsce pracy z strefą relaksu

  • Grupowe ubezpieczenia na życie

  • Pakiet medyczny

  • Karta MultiSport

  • Dofinansowanie do kursów i studiów

  • Dobrą atmosferę pracy w młodym i dynamicznym zespole

  • Brak Dress Code

  • Nieograniczony dostęp do kawy i herbaty

O nas

Polish Agro Sp. z o.o. należy do duńsko-niemieckiej Grupy Kapitałowej DV Agravis International Holding A/S skupiającej ponad 80 spółek działających w 16 krajach, głównie w obszarze Morza Bałtyckiego. Łączny obrót Grupy sięga 20 mld PLN. Polish Agro sprzedaje środki do produkcji rolnej (nawozy, środki ochrony roślin, nasiona, nawozy dolistne) oraz zajmuje się handlem zbożem.

W związku z dynamicznym rozwojem spółki otwieramy nowy oddział w Gdańsku.