Communication & CSR Manager (Menedżer ds. Komunikacji i CSR)

Sanofi-Aventis Sp. z o.o.O firmie

Sanofi-Aventis Sp. z o.o.

Bonifraterska 17

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie i wdrażanie strategii komunikacji produktowej, w szczególności dla nowych produktów Sanofi Genzyme z obszaru m.in. chorób rzadkich, onkologii, immunologii, stwardnienia rozsianego, w ścisłej współpracy z lokalnymi i globalnymi zespołami Market Access i Public Affairs;
  • Wdrażanie globalnych kampanii edukacyjnych w obszarze Specialty Care w Polsce;
  • Współpraca z dziennikarzami i lokalnymi agencjami PR;
  • Realizacja projektów z zakresu Corporate Affairs w obszarze mediów społecznościowych @SanofiPolska;
  • Wdrażanie globalnej strategii CSR Sanofi w Polsce;
  • Realizacja projektów z zakresu komunikacji wewnętrznej w Sanofi w Polsce oraz Europie Środkowej.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie oraz wiedza nt. branży farmaceutycznej, w szczególności w obszarze leków refundowanych;
  • Min. 5 lat doświadczenia w samodzielnej realizacji projektów z zakresu komunikacji zewnętrznej / CSR / Corporate Affairs / Public Affairs w dziale PR/ Komunikacji dużej międzynarodowej firmy lub w renomowanej agencji PR;
  • Dobre relacje z dziennikarzami i infuencerami zajmującymi się tematyką zdrowia w mediach ogólnopolskich, branżowych i społecznościowych;
  • Znajomość mediów społecznościowych i ich efektywnego wykorzystania;
  • Doświadczenie we współpracy z organizacjami pacjenckimi;
  • Doskonała umiejętność współpracy i budowania relacji na wszystkich poziomach organizacji oraz z partnerami zewnętrznymi, a także umiejętność współpracy w strukturach matrixowych;
  • Wykształcenie wyższe magisterskie;
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne (w tym umiejętności z zakresu story-telling oraz redagowania tekstów informacyjnych);
  • Silna orientacja na realizację celów, w tym kreatywność w poszukiwaniu nowych rozwiązań – „hands-on approach”;
  • Znajomość j.angielskiego – płynna w mowie i w piśmie;
  • Znajomość obsługi pakietu MS Office;
  • Prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Pracę w międzynarodowym, inkluzywnym środowisku pracy, gdzie równość i różnorodność to podstawa a szacunek do drugiego człowieka, odwaga, współpraca i uczciwość to nasze kluczowe wartości;
  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w ciekawych lokalnych i międzynarodowych projektach z obszaru Coporate Affairs, pracę z nietuzinkowymi i doświadczonymi zespołami, jak również udział w rekrutacjach wewnętrznych prowadzonych w Sanofi zarówno w Polsce jak i na świecie oraz swobodny dostęp do bogatej bazy wiedzy rozwojowej;
  • Umowę o pracę;
  • Pracę w warszawskim biurze zlokalizowanym w pobliżu stacji metra Dworzec Gdański oraz bezpłatny parking dla zmotoryzowanych;
  • Atrakcyjny pakiet benefitów obejmujący m.in. opiekę medyczną dla pracowników i członków ich rodzin, pracowniczy program ubezpieczenia emerytalnego, ubezpieczenie na życie, samochód służbowy do użytku prywatnego, wachlarz benefitów z funduszu socjalnego w tym kartę Multisport oraz udogodnienia w zakresie elastycznego czasu pracy (np. home office, elastyczne godziny pracy).

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • owoce
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • komputer do użytku prywatnego
  • program emerytalny
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników

Communication & CSR Manager odpowiada za przygotowanie i realizację działań komunikacyjnych produktowych oraz za wdrażanie globalnej strategii CSR Sanofi w Polsce.

Communication & CSR Manager (Menedżer ds. Komunikacji i CSR), Bonifraterska 17, Warszawa