Oferta pracy

Communication Designer

RTB HouseO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Jako Communication Designer będziesz mieć bezpośredni wpływ na budowanie i usprawnianie komunikacji wewnętrznej, odpowiadając za działania kreatywne łączące tworzenie treści wizualnych wraz z kreacją materiałów tekstowych.

  • Twoim głównym zadaniem będzie praca koncepcyjna i przygotowywanie materiałów graficznych na potrzeby wsparcia działań komunikacji wewnętrznej, takich jak: bannery, treści dla wewnętrznych stron internetowych, mailingi i newslettery, infografiki, ilustracje graficzne, prezentacje i inne materiały pomocne przy bieżących zadaniach. Dodatkowym atutem będzie umiejętność tworzenia treści animowanych.

  • W roli Communication Designera będziesz także wspierać dział Komunikacji Wewnętrznej od strony tekstowej poprzez copywriting, udział w spotkaniach kreatywnych i edycję treści dostarczanych przez inne działy.

Nasze wymagania

  • min. rok doświadczenia w projektowaniu graficznym poparte ciekawym portfolio (prosimy o dołączenie w aplikacji);

  • biegłość w obsłudze programów do tworzenia grafiki: Adobe Photoshop, Illustrator oraz InDesign;

  • znajomość projektowania stron internetowych;

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego;

  • otwartość na nowe trendy i zorientowanie na wiedzę;

  • pomysłowość i kreatywność;

  • umiejętność kreatywnego pisania tzw. lekkie pióro;

  • poczucie estetyki i orientacja na jakość;

  • dokładność oraz dbałość o szczegóły w wykonywaniu zadań.

Mile widziane

  • doświadczenie w copywritingu;

  • znajomość obsługi WordPress;

  • znajomość najnowszych rozwiązań i zagadnień związanych z UX;

  • umiejętność tworzenia prostych animacji w Adobe Premiere i/lub Adobe After Effects;

  • praktyczna znajomość technologii budowy stron (HTML, CSS).

To oferujemy

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji, dążącej do pozycji lidera w Europie i na Świecie;

  • samodzielność w działaniu i możliwość ciągłego podnoszenia kompetencji;

  • nieformalną atmosferę pracy z jasno określonymi zadaniami, w zorganizowanym zespole profesjonalistów otwartych na kreatywne rozwiązania;

  • możliwość zdobycia wiedzy i doświadczenia w dziedzinie RTB - najszybciej rozwijającej się kategorii reklamy internetowej;

RTB House

RTB House to globalna firma dostarczająca najnowocześniejsze technologie marketingowe dla największych marek i agencji na całym świecie. Autorski mechanizm zakupu reklam jest pierwszym na świecie opartym w całości o algorytmy Deep Learning. Umożliwia reklamodawcom osiągać wyjątkowe efekty i realizować cele na każdym etapie lejka sprzedażowego.

Założoną w 2012 firmę RTB House tworzy ponad 750 specjalistów w przeszło 30 lokalizacjach na całym świecie. RTB House obsługuje ponad 2000 kampanii dla klientów z regionów EMEA, APAC i obu Ameryk.

Po pomyślnym wdrożeniu Deep Learning w 100 procentach swoich algorytmów w 2018 roku, firma RTB House kontynuowała badania w dziedzinie sztucznej inteligencji. Stworzone jako nowe jednostki, AI Marketing Lab oraz Creative Lab skupiają się na opracowywaniu i rozwoju produktów sektora martech. Rezultatem ich pracy były zaprezentowane w 2020 roku rozwiązania AI Full-Funnel Marketing Solutions oraz format Streaming Video Ads, które przenoszą komunikację marek na wyższy poziom.

Przewiń do profilu firmy