Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Communication & Digital Marketing Manager

ZENERIS PROJEKTY S.A.O firmie

  • Paderewskiego 8
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 11 dni temu
  • Specjalista

ZENERIS PROJEKTY S.A.

Paderewskiego 8

Poznań

Posiadamy ponad 14 letnie doświadczenie w przygotowaniu, projektowaniu i realizacji odnawialnych źródeł energii. Koncentrujemy się w szczególności na fotowoltaice i hydroenergetyce oferowanych na rynku B2B..

Opis stanowiska:

  • Współtworzenie i realizacja strategii marketingowych
  • Kreowanie rozpoznawalności marki na rynku
  • Przygotowywanie i koordynacja kampanii marketingowych,
  • Przygotowywanie i nadzorowanie realizacji budżetu marketingowego,
  • Analizowanie i raportowanie skuteczności działań marketingowych oraz konkurencji
  • Współpraca z agencjami zewnętrznymi, analizowanie trendów, inicjowanie i wdrażanie innowacyjnych rozwiązań sprzedażowych
  • Współpraca z wewnętrznymi jednostkami sprzedaży

Oczekujemy  co najmniej kilkuletniego doświadczenia w zakresie:

  • Opracowywania i wdrażania strategii marketingu internetowego we wszystkich jego obszarach, w tym: Social Media Marketing, Content Marketing, Email Marketing.
  • Nadzorowania realizacji i monitorowania skuteczności wdrożonych strategii marketingowych
  • Usystematyzowanego przeprowadzania strategii pozyskiwania leadów, klientów B 2 B.
  • Aktywnego poszukiwania innowacyjnych i niekonwencjonalnych narzędzi marketingu internetowego wspierających sprzedaż oraz śledzenia i analizowania trendów branżowych.
  • Projektowania i wdrażania reklam, kampanii email, SEO.
  • SEO – pozycjonowania i optymalizacji stron internetowych, audytu SEO, zwiększania widoczności strony w organicznych wynikach wyszukiwania, stałego monitorowania widoczności serwisu w wyszukiwarkach, wdrażania strategii linkowania.
  • Content marketingu i copywritingu – pisanie tekstów o charakterze reklamowym i sprzedażowym, tworzenia treści  reklam, pisania postów na stronę internetową, bloga i funpage.
  • Analiza  konkurencji, trendów społecznościowych, zgłaszania propozycji nowych pomysłów i treści.
  • Oraz umiejętności pracy w zespole

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B 2 B
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do kompetencji i wnoszonej do firmy wartości
  • Udział w interesujących projektach
  • Możliwość rozwoju i budowania kariery zawodowej w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku a w perspektywie 2021 roku notowanej na GPW.
  • Niezbędne narzędzia pracy

Ogłoszenie archiwalne