Oferta pracy

Communication & PR Specialist

Fiberhost

  • wielkopolskie

    wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Twoja praca będzie polegała na opracowywaniu oraz wdrażaniu w życie strategii PRowej dla spółki INEA, dostawcy najszybszego Internetu domowego w Polsce.

  • Jeśli masz doświadczenie w zakresie komunikacji i Public Relations, to pewnie nie musimy tego tłumaczyć, ale w kilku słowach – do Twoich obowiązków będzie należało m.in.: utrzymywanie relacji i bieżących kontaktów z mediami, tworzenie i dystrybucja ciekawych treści o INEA, organizacja oraz koordynacja obecności marki na różnych eventach, konferencjach, tworzenie strategii naszej obecności w social mediach, i wiele, wiele innych bardzo ciekawych zadań 😊

Nasze wymagania

  • Komunikacja i PR to to, co lubisz robić (i masz w tym min. 3-letnie doświadczenie),

  • Czujesz się jak ryba w wodzie kontaktując się z mediami i występując publicznie,

  • To spod Twojego pióra wychodzą najlepsze teksty (różne; bardziej i mniej formalne),

  • Lubisz różnorodność zadań i tematów, a do tego jesteś mistrzem organizacji, nie boisz się wyzwań,

  • Social media nie mają przed Tobą tajemnic - szczególnie LinkedIn to Twój konik,

  • Decyzje podejmujesz samodzielnie, weryfikując dostępne zasoby i fakty,

  • Swobodnie komunikujesz się w j. angielskim.

To oferujemy

  • Stanowisko w strukturach Fiberhost - lidera w budowie i zarządzeniu sieciami światłowodowymi, w którego zasięgu znajduje się obecnie 960 gospodarstw domowych w kraju

  • Pracę w dziale odpowiedzialnym za działania PR wszystkich spółek z Grupy (Fiberhost, INEA)

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • Dofinansowanie na święta i wakacje pod gruszą;

  • Prywatna opieka medyczna w LUX MED dla Ciebie i Twoich bliskich;

  • Ubezpieczenie w podróżach zagranicznych;

  • Coś dla ciała i dla ducha – karta Multisport, dostęp do kafeterii MyBenefit oraz platformy Worksmile;

  • Usługi INEA na super warunkach, w tym Internet za 0 zł!

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • komputer do użytku prywatnego

  • firmowa biblioteka

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • Internet za 0 zł!

  • ubezpieczenie w podróżach zagranicznych

Fiberhost

Jesteśmy liderem w budowie i zarządzaniu nowoczesną infrastrukturą światłowodową w Polsce oraz dostawcą najszybszego Internetu w kraju, z którego nowoczesnych usług każdego dnia korzysta blisko 800 tys. klientów indywidualnych oraz 12 tys. firm, instytucji i jednostek samorządowych.

Jako pracownicy jesteśmy przede wszystkim zaangażowanymi, pełnymi energii i entuzjazmu ludźmi. To dzięki nam firma się rozwija, dlatego o każdego pracownika dbamy tak samo. Dobrzy ludzie od Internetu to my!

Przewiń do profilu firmy