Oferta pracy

Communication Specialist

STS S.A.

  • Porcelanowa 8, Katowice
    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

STS S.A.

Porcelanowa 8

Katowice

Twój zakres obowiązków

JEŚLI...

1.Pasjonujesz się sportem i z łatwością mówisz i piszesz zarówno o piłce, jak i innych dyscyplinach,

2. Masz doświadczenie w obsłudze mediów społecznościowych (nabyte w agencji reklamowej, klubie lub organizacji sportowej),

3. Potrafisz tworzyć angażujące treści w social mediach,

4. Programy graficzne nie są ci obce,

5. Masz umiejętność analizowania statystyk,

6. Excel to twój przyjaciel, nie wróg,

7.Znasz język angielski na poziomie komunikatywnym (B2) w mowie i piśmie,

8. Wiesz, co to influencer marketing,

9. Jesteś dobrze zorganizowany, komunikatywny i nie boisz się zgłaszać swoich pomysłów,

Nasze wymagania

A DO TEGO...

1. Znasz narzędzia marketingowe,

2. Płynnie poruszasz się między zagadnieniami bukmacherskimi,

3. Wiesz, jak tworzyć plany i strategie komunikacji 360,

MAMY DLA CIEBIE DOSKONAŁĄ PROPOZYCJĘ.

Dołącz do zespołu największego bukmachera w Polsce, oficjalnego sponsora Reprezentacji Polski w piłce nożnej.

To oferujemy

GWARANTUJEMY:

1. Umowę o pracę / B2B,

2. Rozwijanie swoich umiejętności na kursach i szkoleniach związanych z wypełnianymi obowiązkami,

3. Lekcje angielskiego w ramach pracy,

4. Bilety na wydarzenia sportowe,

5. Opieka zdrowotna i Multisport na świetnych warunkach.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • brak dress code’u

  • gry wideo w pracy

  • kawa / herbata

  • napoje

  • strefa relaksu

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne

  • firmowe bistro

STS S.A.

STS jest największą polską firmą bukmacherską, która działa również na kilkunastu rynkach europejskich. Spółka powstała w 1997 roku, posiada biura w Katowicach, Warszawie, Pradze oraz na Malcie i obecnie zatrudnia blisko 1500 osób. Jesteśmy innowacyjnym bukmacherem, który świadczy usługi za pośrednictwem strony internetowej, jak i jej mobilnej wersji oraz aplikacji dedykowanej systemom Android czy iOS. Opracowaliśmy m.in. własny system wypłat - STSpay - oraz udostępniamy usługę STS TV z transmisjami najważniejszych wydarzeń sportowych. Posiadamy również ogólnopolską sieć nowoczesnych lokali stacjonarnych. Jesteśmy największym prywatnym sponsorem polskiego sportu - STS to oficjalny partner Reprezentacji Polski w piłce nożnej oraz wielu klubów sportowych z różnych dyscyplin. Prowadzimy także fundację Sport Twoją Szansą.

Przewiń do profilu firmy