Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Communication Strategy Manager

THEY.PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆIĄO firmie

THEY.PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆIĄ

Konstruktorska 12

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie strategii komunikacji w odpowiedzi na briefy klienckie (głównie w obszarze digitalu, lecz także 360)

  • Rekomendacje strategiczne dla klientów agencji i potencjalnych klientów (analiza marki i otoczenia konkurencyjnego, analiza komunikacji, research trendów rynkowych oraz konsumenckich, wyciągnie wniosków)

  • Tworzenie prezentacji przetargowych, przygotowywanie rekomendacji strategicznych na poziomie przetargów i ofert

  • Prezentacja materiału przed klientem, udział w spotkaniach przetargowych oraz warsztatach

  • Tworzenie briefów kreatywnych i ścisła współpraca z działem kreacji

  • Współpraca z działem kreacji przy tworzeniu konceptów kreatywnych

  • Współpraca z innymi działami agencji (np. content marketing, social media, digital media) w ramach procesów przetargowych, a także na poziomie egzekucji

  • Nadzór nad projektami dla klientów agencji od strony strategicznej

  • Uwaga! Szukamy strategów komunikacyjnych, nie mediowych

Nasze wymagania

  • Praca w agencji strategicznej / reklamowej / digitalowej na podobnym stanowisku

  • Bardzo dobra znajomość zagadnień z obszaru digital

  • Umiejętność myślenia kreatywnego, koncepcyjnego i taktycznego

  • Umiejętność tworzenia prezentacji i prezentowania ich na spotkaniach

To oferujemy

  • Praca w niezależnej agencji digitalowej w zespole pasjonatów reklamy, marketingu i internetu

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia, umiejętności i zaangażowania

  • Możliwość́ rozwoju kompetencji zawodowych – uczestnictwo w szkoleniach, dostęp do unikatowego know-how w dziedzinie digital marketingu i e-commerce

  • Możliwość́ pracy dla największych polskich i międzynarodowych marek

  • System wynagrodzeń premiujący innowacyjność i biznesowe podejście do prowadzonych projektów

  • Dofinansowanie szkoleń językowych, prywatnej opieki medycznej i pakietu Multisport

  • Praca w modelu hybrydowym (zdalnie lub z biura)

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • program rekomendacji pracowników

They.pl to digitalowa agencja 360°. Nasze DNA to wzrost biznesu naszych klientów. Wykorzystujemy synergię wielu kanałów online i offline, działamy w oparciu o model customer journey, budujemy strategie w oparciu o omnichannel.

Należymy do grona certyfikowanych agencji Google, jesteśmy też członkiem Interactive Advertising Bureau – organizacji zrzeszającej najlepsze firmy e-marketingowe. Z dumą wspieramy Fundację Kobiety e-biznesu. Nasi partnerzy to m.in. Facebook, TikTok, Criteo, Adform oraz Allegro.

Pracujemy dla takich marek jak: Bridgestone, Tubądzin, RTV Euro AGD, Lirene, Nestlé, Caparol, New Balance, Roche, CCC, Fundacja Polska Bezgotówkowa, Vaillant czy pracuj.pl.

Przewiń do profilu firmy