Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych przeze mnie w zakresie przesłanego życiorysu przez Mediacore Sp. z o.o. ul. Podmiejskiej 20 (01-498 Warszawa) KRS: 0000363809, NIP: 7010257106, w celu udziału w rekrutacji dotyczącej stanowiska Communications Manager oraz przyszłych rekrutacji o takim samym lub zbliżonym profilu (przy czym nie dłużej niż przez okres dwóch lat). Wyrażenie zgody jest dobrowolne, jednak niezbędne do udziału w rekrutacji. Przyjmuję do wiadomości, że mogę w dowolnym momencie wycofać tę zgodę poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres [email protected] z adresu, którego zgoda dotyczy. Wycofanie przeze mnie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie mojej zgody przed jej wycofaniem.
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
Mediacore Sp. z o. o.

Communications Manager

Mediacore Sp. z o. o.O firmie

  • Podmiejska 20, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ważna jeszcze 19 dni
    do: 03 cze 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer

Podmiejska 20

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Samodzielne prowadzenie współpracy z klientami firmy i zarządzanie zespołem planerskim

  • Planowanie i prowadzenie kampanii w mediach offline i online

  • Tworzenie strategii komunikacji dla klientów firmy, klientów new business oraz ich wdrażanie i rozwój

  • Realizacja wyznaczonych celów mediowych i biznesowych

  • Udział w negocjacjach handlowych / warunków zakupowych

Nasze wymagania

  • Minimum 5 letnie doświadczenie w pracy w domu mediowym

  • Minimum roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Umiejętność planowania i zakupu mediów offline i online

  • Doświadczenie w tworzeniu i prezentowaniu strategii komunikacji reklamowej

  • Umiejętność zarządzania zespołem i posiadanie zdolności przywódczych i analitycznych

  • Bardzo dobra znajomość rynku reklamy w Polsce

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

To oferujemy

  • Pracę w przyjaznym i kameralnym biurze

  • Atrakcyjne wynagrodzenie dostosowane do posiadanej wiedzy i umiejętności

  • Możliwość pracy dla znanych i cenionych marek

  • Darmowe lekcje języka angielskiego

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • gry wideo w pracy

  • kawa / herbata

  • napoje

  • strefa relaksu

  • świętowanie urodzin

Mediacore Sp. z o.o. to dynamicznie rozwijająca się firma z wieloletnim doświadczeniem zajmująca się tworzeniem strategii komunikacji marketingowej oraz planowaniem i zakupem mediów.

Wśród naszych klientów znajduje się wiele dobrze rozpoznawalnych marek będącymi liderami w swoich kategoriach.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje

Jeśli jesteś zainteresowany powyższą ofertą, prosimy o przesłanie CV klikając przycisk APLIKUJ.

UWAGA – W TYTULE WIADOMOŚCI NALEŻY PODAĆ STANOWISKO NA JAKIE BĘDZIE SKŁADANA APLIKACJA.