Oferta pracy

Communications Planner Buyer

ONE House Sp. z o.o.

  • Bobrowiecka 8, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • kontrakt B2B
  • specjalista (Mid / Regular)

Bobrowiecka 8

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • samodzielne planowanie, realizowanie i rozliczanie kampanii reklamowych w mediach online

  • koordynacja projektów złożonych z różnych mediów (również offline)

  • przygotowanie analiz, rekomendacji i prezentacji na potrzeby zespołu oraz klienta

  • współpraca z partnerami mediowymi, ewaluacja ofert, negocjacje warunków współpracy

  • bezpośrednia współpraca z działami wewnętrznymi w zakresie tworzenia strategii komunikacji dla klientów ONE House

  • obserwowanie aktualnych trendów w branży pod kątem mediów online

Nasze wymagania

  • 2 lata doświadczenia w planowaniu i zakupie kampanii online w domu mediowym

  • dodatkowym atutem będzie znajomość mediów offline

  • praktyczna znajomość narzędzi do planowania mediów: Gemius, AdExpert, Adscope, TGI, PBC, Adventedge, Karma, AdExpert, ZKDP, AdReport, Campaign Manager

  • zaawansowana znajomość narzędzi MS Office w szczególności Excel i PowerPoint

  • umiejętność pracy z liczbami oraz wyciągania trafnych wniosków i rekomendacji

  • terminowość oraz odpowiedzialność za powierzone zadania

  • komunikatywna znajomość j. angielskiego

To oferujemy

  • stabilne stanowisko i możliwość rozwoju zawodowego

  • wsparcie doświadczonego zespołu

  • dostęp do nowoczesnych narzędzi usprawniających pracę

  • prywatne ubezpieczenie medyczne

  • przyjazną i niekorporacyjną atmosferę

  • pracę w komfortowych warunkach w nowoczesnym biurze

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • owoce

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • strefa relaksu

  • program rekomendacji pracowników

  • pokoje gier i masażu

ONE House to firma, która w jednym miejscu oferuje kompleksowe usługi we wszystkich obszarach komunikacji marketingowej: Strategy, Creative, Media, Digital, Brand Activation i Production. Wszystko po to, by odpowiadać na każdą marketingową potrzebę swoich klientów.

ONE House. All for marketing.

Jesteśmy członkiem Koalicji na rzecz Przyjaznej Rekrutacji.

Przewiń do profilu firmy