Ta oferta pracy jest nieaktualna od 135 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Community Manager - Manager Projektu

  • Łódź, łódzkie
  • Kierownik
  • 10.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Fundacja Rozwoju Przedsiębiorczości "Twój StartUp"

    Jeśli szukasz firmy, w której możesz nie tylko wykorzystywać swój zapał i umiejętności, ale także je rozwijać i zdobywać nowe kompetencje, w przyjaznej, niekorporacyjnej atmosferze, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

    Miejsce pracy: Łódź

    WYMAGANIA:

    • Zainteresowanie tematyką przedsiębiorczości, startupów;
    • Doświadczenie przy organizacji eventów;
    • Doświadczenie w sprzedaży;
    • Świetna organizacja czasu;
    • Duża samodzielność w działaniu;
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (B2/C1);
    • Otwartość, „przebojowość”, medialność;
    • Umiejętność pracy pod presją czasu;
    • Łatwość w szybkim nawiązywaniu kontaktów;
    • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów,

    OBOWIĄZKI:

    • Organizowanie cyklicznych wydarzeń w przestrzeni coworkingowej Biznes Zone w Łodzi;
    • Organizacja i koordynacja konferencji, warsztatów i spotkań biznesowych
    • Aktywna sprzedaż przestrzeni biurowej w oparciu o atrakcyjny system prowizyjny;
    • Budowanie zaangażowanej społeczności;
    • Nawiązywanie szeroko pojętych współprac z partnerami;
    • Wychodzenie z własnymi inicjatywami mającymi na celu aktywizację oddziału;
    • Zarządzanie przestrzenią Biznes Zone w Łodzi;
    • Prace biurowe związane z funkcjonowaniem oddziału;
    • Gotowość na uczestnictwo w inicjatywach, konferencjach i spotkaniach biznesowych (także poza terenem Łodzi);
    • Reprezentowanie Biznes Zone w lokalnych mediach;

    OFERUJEMY:

    • pracę w prestiżowej, dynamicznie rozwijającej się firmie sektora startupów;
    • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego i tworzenia struktury organizacyjnej w nowym projekcie z branży coworkingowej;
    • możliwość poznania wielu ciekawych ludzi ze sfery biznesowej;
    • pracę w młodym zespole;
    • możliwość rozwoju zawodowego;
    • zatrudnienie na podstawie umowy cywilnoprawnej.
    • wynagrodzenie podstawowe 2800 netto + system prowizyjny

    Spełniasz stawiane wymagania? Nie zwlekaj, wyślij nam swoje CV!

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    "Uprzejmie prosimy o zapoznanie się z obowiązkiem informacyjnym Fundacji dotyczącym ochrony danych osobowych https://twojstartup.pl/KLAUZULAINFORMACYJNArekrutacjaFundacja.pdf"

    Osoby zainteresowane rekrutacją prosimy o dołączenie w treści wiadomości klauzuli:
    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), przez Fundację Rozwoju Przedsiębiorczości Twój Startup z siedzibą przy ul. Żurawiej 6/12/766, 00-503 Warszawa – wpis do KRS 442857, NIP: 521364121 1, REGON: 146433467

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.