Ta oferta pracy jest nieaktualna od 630 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Compensation & Benefits Manager

  • pomorskie
  • Specjalista
  • 27.01.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Firma o ugruntowanej pozycji na rynku poszukuje kandydatów na stanowisko:

    Region: pomorskie

    Twoje zadania:

    • współudział w budowie i rozwoju polityki i systemu wynagrodzeń w organizacji,
    • analizowanie efektywności funkcjonujących rozwiązań,
    • projektowanie nowych systemów premiowych, motywacyjnych i modyfikacja istniejących,
    • sporządzanie analiz i raportów dotyczących kosztów pracy, systemów wynagrodzeń, systemów premiowych, nagród oraz innych narzędzi motywacyjnych,
    • pozyskiwanie danych i analiza rynku wynagrodzeń oraz trendów,
    • zapewnienie efektywnego wsparcia dla klientów wewnętrznych w zakresie programów motywacyjnych i wynagrodzeń.

    Jeśli Twoje atuty to:

    • min. 3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku, zdobytego w dużej firmie, najlepiej o profilu produkcyjnym,
    • biegła znajomości MS Excel,
    • praktyczna znajomość środowiska SAP,
    • umiejętności i doświadczenie w budowaniu i rozwoju polityki i systemu wynagrodzeń w organizacji,
    • umiejętność przygotowywania  analiz i raportów związanych z obszarem wynagrodzeń i benefitów,
    • połączenie myślenia analitycznego z umiejętnością budowania pozytywnych relacji z ludźmi,
    • silna motywacja, wychodzenie z inicjatywą, samodzielność w dążeniu do celów,
    • bardzo dobra organizacja pracy własnej i umiejętność pracy pod presją,
    • bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

    Jeśli zainteresowała Cię ta oferta i spełniasz opisane wymagania prosimy o przesyłanie CV poprzez użycie przycisku APLIKUJ TERAZ.

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami.

    Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli :"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy wyłącznie dla potrzeb rekrutacyjnych i zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r., nr 101 poz. 926 ze zm.).”.