Compliance Manager

Eurokey Recycling LimitedO firmie

Eurokey Recycling Limited

Sulechowska 4A

Zielona Góra

Firma działająca od 20 lat na rynku recyclingu i odzysku z tworzyw sztucznych, siedziba GB, oddział w Polsce od kilku lat.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • Odpowiedzialność za realizację procedur wewnętrznych i zewnętrznych
  • Comiesięczne kontrole wewnętrzne w zakresie standardów etycznych
  • Realizacja zadań z zakresu norm etycznych
  • Współpraca z agencjami zewnętrznymi
  • Czynny udział w audytach wewnętrznych oraz zewnętrznych

WYMAGANIA

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku minimum 3 lata
  • Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Obsługa komputera na poziomie bardzo dobrym
  • Samodzielność, energia w działaniu, sumienność
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Doskonała umiejętność organizacji pracy własnej
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Umiejętność prezentacji danych przed Zarządem

OFERUJEMY

  • Pracę w firmie z kapitałem zagranicznym o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Praca w młodym energicznym zespole
  • Możliwość rozwoju i atrakcyjne wynagrodzenie

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV w jęz. Angielskim i polskim, w tytule wiadomości wpisując nazwę stanowiska pracy, w treści wiadomości propozycję wynagrodzenia netto.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez EUROKEY RECYCLING LIMITED SP. Z O.O. z siedzibą w ZIELONEJ GÓRZE UL. SULECHOWSKA 4A zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest EUROKEY RECYCLING LIMITED SP. Z O.O. z siedzibą w ZIELONEJ GÓRZE przy ul. SULECHOWSKIEJ 4A. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu w wybranymi kandydatami/kandydatkami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy