Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Compliance Officer

Grupa LOTOS S.A.

  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Elbląska 135

Rudniki

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • kształtowanie systemu zapewnienia zgodności z obowiązującymi przepisami prawa, regulacjami wewnętrznymi, wartościami etycznymi i standardami postępowania

  • współpraca z obszarem zarządzania ryzykiem korporacyjnym oraz obszarem odpowiedzialnym za działalność w zakresie regulacji zewnętrznych Grupy LOTOS S.A. w procesie identyfikacji, oceny, analizy procesu zarządzania ryzykiem

  • udział w sporządzaniu raportów wymaganych regulacjami wewnętrznymi, przygotowywanie oraz publikowanie materiałów informacyjnych

  • szkolenie pracowników, współpracowników, interesariuszy zewnętrznych w zakresie zarządzania ryzykiem zgodności

  • monitorowanie, identyfikacja wymagań, analizowanie i ocena zgodności z wymaganiami prawnymi, w szczególności monitorowanie terminowości wdrażania nowych i zmienionych przepisów prawa odnoszących się do działalności spółek Grupy Kapitałowej LOTOS S.A.

  • proponowanie i wdrażanie rozwiązań służących jak najsprawniejszemu eliminowaniu możliwości wystąpienia niezgodności

  • doradztwo oraz wsparcie kierowników komórek organizacyjnych przy realizacji obowiązków wynikających z wymagań prawnych, wsparcie w procesie usuwania niezgodności, współpraca z Biurem Prawnym Grupy LOTOS S.A.

  • proponowanie inicjatyw na rzecz wzrostu efektywności pracy obszaru Compliance

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe magisterskie, preferowane kierunki: prawo, administracja, ekonomia

  • min. 3 lata doświadczenia w obszarze Compliance

  • znajomość procesu legislacji

  • umiejętność projektowania i wdrażania rozwiązań oraz sporządzania analiz/sprawozdań z podległego obszaru

  • umiejętność zarządzania projektami

  • znajomość j. angielskiego na poziomie zaawansowanym

  • bardzo dobra, praktyczna znajomość pakietu MS Office

  • wysoko rozwinięte zdolności analityczne, wnikliwość, odpowiedzialność

  • wysoko rozwinięte umiejętności miękkie

  • umiejętność organizacji pracy, elastyczność i dostosowanie się do zmieniających warunków

To oferujemy

  • interesująca praca w stabilnej i rozwijającej się firmie

  • atrakcyjny pakiet Benefitów:

  • opieka medyczna i dentystyczna,

  • dofinansowanie do wypoczynku, premia roczna, nagrody specjalne, ubezpieczenie grupowe z funduszem inwestycyjnym opłacane przez pracodawcę

  • Akademia LOTOS, szkolenia, programy rozwojowe, kultura dzielenia się wiedzą, dofinansowanie do studiów oraz nauki języków obcych

  • możliwość zakupu Karty MultiSport, zniżki na stacjach paliw LOTOS

  • firmowe sekcje sportowe, m.in.: sekcja siatkarska, żeglarska, tenisa ziemnego, piłki nożnej, kręgli, szachów oraz LOTOS Running Team

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji na stanowisku pracy

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • opieka stomatologiczna

  • firmowa drużyna sportowa

  • komputer do użytku prywatnego

  • fundusz oszczędnościowo-inwestycyjny

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

Naj nie bierze się znikąd. Za sukcesem Grupy LOTOS stoi sztab specjalistów, pełne pasji zespoły i zaangażowani pracownicy. Dzięki najnowocześniejszym instalacjom w Europie nasza firma przerabia ponad 10 mln ton ropy rocznie. Jesteśmy liderem branży paliwowej, dbamy o bezpieczeństwo energetyczne naszego kraju, jako jeden z najlepszych pracodawców w Polsce cenimy wiedzę i doświadczenie każdego pracownika. Zostań częścią firmy, która naprawdę ma znaczenie.

Przewiń do profilu firmy