Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Compliance officer/ Specjalista ds. komunikacji wewnętrznej

Biovico Sp. z o.o.O firmie

  • Hutnicza 15B, Gdynia
    Gdynia, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Biovico Sp. z o.o.

Hutnicza 15B

Gdynia

Twój zakres obowiązków

  • Wdrażanie zaleceń zarządu w ramach Systemu Zarządzania Jakością

  • Współtworzenie wizji rozwoju produktu oraz firmy,

  • Synchronizacja zadań poszczególnych zespołów w celu zapewnienia terminowości realizacji projektów;

  • Tworzenie dokumentacji systemowej, sporządzanie procedur i instrukcji;

  • Udział w definiowaniu procesów, aktualizacja i nadzorowanie dokumentacji Systemu Zarządzania Jakością;

  • Monitorowanie zmian w procesach oraz dokumentacji systemowej;

  • Udział w pracach zespołowych w zakresie doskonalenia Systemu Zarządzania Jakością;

  • Udział w zadaniach związanych z optymalizacją procesów wewnętrznych;

  • Audyty wewnętrzne;

  • Monitorowania i raportowanie przebiegu i wyników projektów;

  • Współpraca ze wszystkimi działami firmy;

  • Przygotowywanie i realizacja szkoleń wewnętrznych dla pracowników z zakresu Systemu Zarządzania Jakością;

  • Dokumentowanie procesów nadzoru nad niezgodnościami, działań korygujących i zapobiegawczych

Nasze wymagania

  • Umiejętność analitycznego myślenia oraz dokładnej i szczegółowej analizy oraz weryfikacji danych;

  • Zaangażowanie;

  • Dobra organizacja pracy;

  • Umiejętność współpracy w zespole i konsekwencja w działaniu;

  • Wielozadaniowość;

  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne;

  • Umiejętności sporządzania procedur, instrukcji, formularzy;

  • Otwartość na zmiany, kreatywność, innowacyjność;

  • Umiejętności zarządzania czasem pracy;

  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację

To oferujemy

  • Stabilne i pewne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

  • Narzędzia pracy adekwatne do stanowiska

  • System szkoleń

  • Rozwój zawodowy w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Uczestnictwo w ambitnych projektach

  • Otwartość na zgłaszanie własnych pomysłów

Biovico Sp. z o.o. to firma z ugruntowaną pozycją na rynku, specjalizująca się w dziedzinie biotechnologii medycznej. Swoją działalność opieramy na wdrażaniu własnych, innowacyjnych produktów, dostarczając kompleksowe rozwiązania dopasowane do potrzeb pacjentów na całym świecie.

Przewiń do profilu firmy