Oferta pracy

Compliance Officer

Biuro Informacji KredytowejO firmie

Biuro Informacji Kredytowej

Zygmunta Modzelewskiego 77

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • zapewnienie efektywnego zarządzania ryzykiem braku zgodności, identyfikacja i weryfikacja zgłoszonych ryzyk braku zgodności oraz zarządzanie incydentami braku zgodności, opisanie procesu zarządzania ryzykiem braku zgodności,

  • identyfikacja regulacji prawnych zarówno krajowych, jak i europejskich mających wpływ na działalność organizacji (współpraca w zakresie identyfikacji z innymi komórkami organizacyjnymi) oraz monitorowanie ich wdrożenia,

  • koordynowanie procesów konsultacji wewnętrznych w zakresie zmian prawa, przygotowanie analizy ich wpływu na organizację,

  • przygotowanie planu monitoringu zgodności obejmującego system monitorowania i testowania ryzyka braku zgodności oraz zapewnienie jego efektywnej realizacji,

  • przygotowywanie i przeprowadzanie szkoleń w zakresie monitoringu zgodności,

  • opracowywanie planu naprawczego dla ryzyk braku zgodności,

  • monitorowanie planów postępowania z ryzykiem oraz sporządzanie planów naprawczych w narzędziu informatycznym,

  • przegląd regulacji wewnętrznych pod kątem zgodności z regulacjami zewnętrznymi,

  • nadzór nad procesem zarządzania relacjami z klientami z perspektywy zapewnienia zgodności,

  • raportowanie efektywności funkcji Monitoringu Zgodności,

  • zapewnienie możliwości anonimowych zgłoszeń dot. incydentów naruszenia kodeksu etyki i innych przypadków braku zgodności,

  • rejestrowanie naruszeń regulacji wewnętrznych.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe, preferowane prawnicze,

  • bardzo dobry poziom komunikacji w języku angielskim,

  • minimum 3-letnie doświadczenie na stanowisku Compliance, preferowane doświadczenie w sektorze bankowym,

  • bardzo dobra znajomość zagadnień związanych z ochroną danych osobowych,

  • znajomość procedur Compliance,

  • znajomość Prawa bankowego będzie dodatkowym atutem.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • opieka stomatologiczna

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • strefa relaksu

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • wyprawka szkolna

  • paczki świąteczne

  • pikniki rodzinne

Biuro Informacji Kredytowej S.A. i Biuro Informacji Gospodarczej InfoMonitor S.A. tworzą Grupę BIK, która jest liderem na rynku informacji kredytowej i gospodarczej w Polsce.

Jesteśmy po to, by tworzyć bezpieczny i efektywny system wymiany informacji kredytowych i gospodarczych, ograniczać wyłudzenia i nadużycia oraz budować relacje oparte na zaufaniu w gospodarce.

Przewiń do profilu firmy

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o APLIKACJĘ do dnia 02 maja 2021roku.