Oferta pracy

Compliance Officer

Klient Pracuj.plO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Współpraca z zarządem spółki w zakresie wdrażania oraz nadzorowania polityki zgodności (compliance) i procedur dotyczących nadzoru wewnątrz organizacji.

  • Koordynowanie i dostosowywanie procesów dotyczących zapewnienia zgodności działań z prawem i obowiązującymi w firmie normami. Zapewnienie odpowiedniego wsparcia dla biznesu.

  • Wdrażanie oraz nadzorowanie polityki ochrony danych osobowych RODO oraz procedur z nią związanych.

  • Budowanie świadomości compliance oraz tworzenie kultury postępowania zgodnie z prawem i normami wewnętrznymi organizacji.

  • Prowadzenie wewnętrznych kontroli, współpraca z audytorem wewnętrznym, monitorowanie wewnętrznych procedur i nadzór nad ich przestrzeganiem.

  • Wdrażanie i zarządzanie procesami identyfikacji konfliktów interesów.

  • Prowadzenie szkoleń wewnętrznych.

  • Współpraca z organami kontroli.

Nasze wymagania

  • Wykształcenia wyższe prawnicze.

  • Doświadczenie we współpracy z zewnętrznymi podmiotami kontrolującymi.

  • Minimum dwuletnie doświadczenie w compliance, zarządzaniu ryzykiem, audycie wewnętrznym.

  • Wiedza z zakresu zgodności ryzyka z przepisami prawa.

  • Wysoko rozwinięte umiejętności współpracy i komunikacji.

  • Zdolności analityczne.

  • Samodzielność i konsekwencja w działaniu.

  • Umiejętność wyciągania wniosków i rozwiązywania problemów.

  • Umiejętność z zakresu identyfikacji niezgodności i umiejętność reakcji na nie.

  • Dobra organizacja pracy, odpowiedzialność za realizację powierzonych zadań, skrupulatność, podejmowanie inicjatywy i samodzielność.