Ta oferta pracy jest nieaktualna od 112 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Compliance Officer

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-05-30

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    IQ Money sp. z o.o.

    IQ Money to nowopowstający startup z branży finansowej tworzący platformę robo-advisory do zarządzania oszczędnościami i inwestycjami.

    Obecnie poszukujemy osoby o wysokich zdolnościach analitycznych i rozległej wiedzy prawnej z zakresu prawa rynku finansowego, która zadba o prowadzenie polityki compliance spółki.

    Miejsce pracy: Warszawa
    Opis stanowiska:
    • Prowadzenie polityki compliance
    • Zarządzanie ryzykiem braku zgodności działań firmy z regulacjami prawnymi (pomiar, monitorowanie, ocena, ograniczanie ryzyka)
    • Doradztwo prawne i opiniowanie w zakresie stosowania regulacji i standardów rynkowych
    • Kontrola nad procedurami wewnętrznymi
    • Przeprowadzanie szkoleń pracowników
    • Współpraca z organami nadzoru
    Wymagania:
    • Przede wszystkim wysokie IQ
    • Preferowane wykształcenie prawnicze
    • Znajomość zasad działania rynku finansowego
    • Wysokie umiejętności analityczne
    • Znajomość języka angielskiego
    • Min. 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w branży finansowej
    Oferujemy:
    • Pracę w przyjaznej atmosferze
    • Umowę o pracę lub zlecenie – do wyboru
    • Ubezpieczenie medyczne w Medicover, kartę Multisport
    • Pracę na Starym Mieście przy Placu Zamkowym w biurowcu o bardzo wysokim standardzie

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Do przesyłanej wiadomości prosimy dołączyć oświadczenie: Wyrażam zgodę się na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę IQ Money sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, ul. Senatorska 2, 00-075 Warszawa, która jest administratorem danych zgodnie Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.

    Dane osobowe przetwarzane są w realizacji celów wynikających z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora, na podstawie art. 6 ust. 1 pkt f RODO w postaci przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego.

    Dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego.

    Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak jest niezbędne do udziału Państwa w procesie rekrutacji i brak ich skutkować będzie usunięciem Państwa aplikacji.

    Istnieje mam możliwość wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych, a wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych osobowych, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.