Compliance Officer

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 27.09.2018
  • Ważna jeszcze 10 dni (do 27.10.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Igoria Trade S.A.

    Igoria Trade S.A. jest Instytucją Płatniczą świadczącą innowacyjne usługi finansowe w kraju i za granicą,
    notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie na rynku NewConnect.

    W związku z rozwojem Spółki, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa

    Opis stanowiska:

    • wdrażanie Polityki Zgodności (Compliance) oraz regulacji wewn. i zewn. w instytucji płatniczej
    • współpraca z wewn. działami i instytucjami zewn. (KNF, NBP, GIIF i inne)
    • zarządzanie, doskonalenie, monitorowanie i raportowanie z zakresu AML, KYC i Polityki Zgodności
    • prowadzenie wewnętrznych analiz oraz planowanie i skuteczne prowadzenie kontroli wewnętrznej
    • zarządzanie ryzykiem operacyjnym w poszczególnych obszarach działalności
    • planowanie i prowadzenie cyklicznych szkoleń dot. Polityki Zgodności
    • aktywne uczestnictwo w rozwoju produktów

    Wymagania:

    • znajomość przepisów regulujących usługi płatnicze (UUP, PSD/PDS2 i inne)
    • znajomość przepisów i zagadnień AML/CFT (przepisy krajowe i unijne)
    • umiejętność weryfikacji dokumentów prawnych i regulaminów
    • umiejętność egzekwowania i prowadzenia kontroli w poszczególnych obszarach działalności
    • minimum 3 letnie doświadczenie zawodowe w zakresie Compliance i kontroli wewnętrznej
    • wiedza i zainteresowania w zakresie Compliance i kontroli wewnętrznej
    • umiejętność przewidywania i zarządzania ryzykiem operacyjnym
    • dobra organizacja czasu pracy, odpowiedzialność i umiejętność ustalania priorytetów zadań
    • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
    • samodzielność, kreatywność i nieszablonowy sposób myślenia

    Oferujemy:

    • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie świadczącej usługi finansowe
    • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
    • pracę w zgranym zespole i przyjaznej atmosferze
    • uczestnictwo w tworzeniu nowych produktów finansowych

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji zawierającej CV klikając w przycisk aplikowania.