Logo Pracuj.pl

Component Electronics Engineer

Sii Sp. z o.o.O firmie

  • Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Sii Sp. z o.o.

Katowice

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie układów PCB
  • Tworzenie i aktualizacja schematów elektronicznych
  • Analizowanie i zarządzanie cyklem życia produktu
  • Korzystanie z procedur DFMEA
  • Przygotowywanie dokumentacji projektowej w tym BOM oraz doboru komponentów

Nasze wymagania

  • Ukończone studia wyższe techniczne
  • 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku (doświadczenie w branży motoryzacyjnej będzie dodatkowym atutem)
  • Umiejętność czytania dokumentacji elektronicznej oraz projektowania układów PCB
  • Udział w projektach związanych z Modular Power Pack
  • Wiedza na temat standardów w branży motoryzacyjnej – IATF 16949
  • Znajomość języka angielskiego na bardzo dobrym poziomie

To oferujemy

  • Pierwsze miejsce w rankingu Great Place to Work 2021 - to dzięki opiniom pracowników otrzymujemy tytuł i wdrażamy nowe pomysły
  • Stabilność zatrudnienia – 1 MLD PLN przychodu, brak długów, status preferowanego dostawcy u wielu klientów
  • Dzielimy się zyskiem z pracownikami - w ostatnim roku przeznaczyliśmy na ten benefit 21 mln PLN
  • Bogaty pakiet benefitów - prywatna opieka zdrowotna, platforma MyBenefit, zniżki na samochody i więcej
  • Komfortowe miejsce pracy - pracuj w naszych biurach klasy A lub zdalnie
  • Dziesiątki fascynujących projektów dla prestiżowych marek z całego świata – możesz je zmieniać dzięki aplikacji Job Changer
  • 500 000 PLN rocznie na Twoje pomysły - taką kwotą wspieramy pasje i akcje wolontariackie naszych pracowników
  • Stawiamy na Twój rozwój - meetupy, webinary, platforma szkoleniowa i blog technologiczny – Ty wybierasz
  • Fantastyczna atmosfera stworzona przez wszystkich Sii Power People

Etapy rekrutacji

1

Wyślij do nas swoje CV

2

Weź udział w rozmowie rekrutacyjnej

3

Poznaj projekty dopasowane do Twoich potrzeb

4

Podejmij decyzję i zacznij swoją przygodę z Sii!

Dołącz do Zespołu Engineering jako Component Electronics Engineer! Projekt realizowany jest we współpracy z międzynarodowym liderem branży motoryzacyjnej i dotyczy analizy oraz wdrażania zmian, które mają wpłynąć na poprawę efektywności produkcyjnej i ekonomicznej produktu. Projekt jest realizowany w oparciu o model pracy zdalnej, jednak przewidujemy sporadyczne wizyty u klienta w Tychach.

Sii to nieustannie rozwijający się dostawca usług doradztwa technologicznego, transformacji cyfrowej, BPO i inżynieryjnych w Polsce. Zatrudniamy już ponad 7 500 specjalistów i realizujemy projekty z różnorodnych branż dla klientów z wielu krajów na całym świecie.

Tytuł Great Place to Work zdobyty 8 razy z rzędu to dowód na to, że w Sii tworzymy przyjazne środowisko pracy. W badaniu aż 90% naszych pracowników odpowiedziało, że Sii jest świetnym miejscem pracy, a 95% z nich sądzi, że panuje tu świetna atmosfera.

Component Electronics Engineer, Katowice