Oferta pracy

Concierge

Nałęczów Zdrój sp. z o.o.

35

Drzewce (pow. puławski)

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowanie konceptów restauracyjnych pod wydarzenia wewnętrzne, kolacje degustacyjne itp.

  • Kontakt z gośćmi, odpowiadanie na prośby lub życzenia gości

  • Obsługa imprez firmowych i konferencji

  • Aranżowanie przestrzeni restauracyjnych (wybór kwiatów, w sezonie bazowanie na własnych roślinach, warzywach i owocach do dekoracji)

  • Współpraca z grafikiem (menu, etykiety na przetwory, itp.)

  • Dokumentacja zdjęciowa codziennej pracy restauracji

  • Dobór wina do kolacji degustacyjnych, współpraca z enologami

  • Kontakt z lokalnymi dostawcami produktów spożywczych

  • Współpraca z ogrodem, pomoc w aranżacji kwater i szklarni, pomoc od strony estetycznej i kreatywnej

  • Obsługa kasy fiskalnej

  • Wprowadzanie faktur i rozliczanie księgowe restauracji (we współpracy z księgowością)

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie, preferowane kierunki to hotelarstwo, turystyka, socjologia

  • Min. 2 - letnie doświadczenie w pracy na podobnym lub zbliżonym stanowisku w restauracji lub hotelu i dobrej znajomości zasad obsługi gości restauracji

  • Dobra znajomość języka angielskiego, znajomość innych języków obcych będzie dodatkowym atutem

  • Bardzo wysoka kultura osobista, nienaganne maniery, umiejętności komunikacyjne oraz łatwość w nawiązywaniu kontaktów i umiejętność dbania o dobre relacje

  • Umiejętność współpracy w grupie i otwartość na zmiany i wyzwania

  • Kreatywność i pomysłowość

  • Rzetelność i sumienność w realizowaniu powierzonych zadań

  • Umiejętność obsługi systemu POS/Kasa oraz umiejętność prowadzenia prostych analiz

  • Zainteresowanie odżywianiem bazującym na naturalnych produktach będzie istotnym dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Stabilną pracę w oparciu o umowę o współpracę w jedynym w swoim rodzaju koncepcie restauracyjnym w Polsce, ocenianym jako jedna z najlepszych restauracji w Polsce, z międzynarodowym potencjałem

  • Możliwość dołączenia do wysokowykwalifikowanego i kreatywnego teamu osób prowadzących koncept

  • Przyjazną atmosferę pracy, umożliwiającą zachowanie work-life balance, w wyjątkowym otoczeniu uzdrowiskowej miejscowości

  • Możliwość uczestniczenia w rozwoju restauracji i całości konceptu restauracyjnego Spółki i jej promocji na świecie.

Nałęczów Zdrój Sp. z o.o. poszukuje do swojego konceptu restauracyjnego Water&Wine osoby na stanowisko CONCIERGE

Przewiń do profilu firmy