Concrete Crew - Ekscytujące projekty sportów akcji - Niemcy i Austria

Schneestern Management GmbHO firmie

4555 brutto / godz.
  • Austria

    zagranica
  • Ogłoszenie wygasło 9 dni temu
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

JESTEŚMY SCHNEESTERN - CO CIĘ PASJONUJE?

Masz doświadczenie w budownictwie betonowym, jesteś dumny ze swoich umiejętności i szukasz zupełnie nowego środowiska pracy? Potrzebujemy Twojej pomocy - buduj z nami skate parki, scooter parki i miejskie parki sportowe w Niemczech i Austrii i przekonaj się, jak inna może być Twoja praca.

Kim jest Betonowa Ekipa?

Betonowa Ekipa to nasi zmotywowani specjaliści od wszystkich projektów z betonu wylewanego. Dzięki swojemu kunsztowi tworzą oni parki betonowe, które mogą uchodzić za dzieła sztuki. Razem jako zespół przemieszczają się z placu budowy na plac budowy. Skatepark, Scooter Park czy Urban Sports Park - żaden projekt nie jest podobny do drugiego.

Nasze wymagania

  • Wykorzystaj swoje umiejętności jako inżynier, betoniarz, murarz lub podobne.

  • Maszynista: Masz praktyczne doświadczenie z koparkami, ładowarkami kołowymi i urządzeniami do zagęszczania i budowałeś już trójwymiarowe obiekty?

  • Kształtownik: Posiadasz wykształcenie rzemieślnicze i jesteś biegły w ręcznym układaniu betonu?

  • Prawo jazdy na samochód i przyczepę jest dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • Obszar operacyjny: Niemcy i Austria. Międzynarodowe na życzenie

  • Prace montażowe: Na budowach w Schneestern

  • Komfortowe zakwaterowanie: Zapewniony pokój jednoosobowy

  • Przejrzyste stosunki pracy

  • Podróże: Różnorodne i międzynarodowe: Zobaczyć inne miejsca

  • Szkolenia: Zostań specjalistą

  • Znajdź przyjaciół: Silny duch zespołu

  • Dobre warunki: Elastyczne godziny pracy i niezawodne środowisko pracy

Schneestern Management GmbH

My - Schneestern GmbH & Co. KG - projektujemy i budujemy obiekty do uprawiania sportów akcji, zarówno latem, jak i zimą. Dzięki odpowiedniej infrastrukturze chcemy przybliżyć ludziom sporty akcji przez cały rok. Od pojedynczej przeszkody do całego obiektu wykorzystujemy nasze know-how z zakresu budownictwa, elektroniki, konstrukcji metalowych, architektury krajobrazu, a także marketingu.

Przewiń do profilu firmy