Ta oferta pracy jest nieaktualna od 47 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Configuration Manager

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 04.09.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Generali Polska jest częścią Grupy Generali, jednej z największych grup finansowo-ubezpieczeniowych obecnej w ponad 60 krajach na całym świecie. Zatrudniamy ponad 1 400 Pracowników i obsługujemy ponad 3 mln Klientów. Doceniamy naszych Pracowników oraz dbamy o ich rozwój. Każdego dnia wspólnie tworzymy przyjazne miejsce pracy.

Miejsce pracy: Warszawa
Zakres obowiązków
  • konfigurowanie i administracja AS Weblogic i Tomcat;
  • zarządzanie cyklem wdrożeniowym na serwery produkcyjne i testowe przygotowanych aplikacji;
  • deployment aplikacji na serwery Weblogic, Tomcat;
  • wykonywanie zmian (instalacja paczki zmian) na bazie danych Oracle;
  • koordynowanie prac związanych z utrzymaniem środowisk;
  • współpraca z Departamentem Systemów IT;
  • rozwój frameworku zarządzania kodem, buildami i testami automatycznymi;
  • nadzór nad środowiskiem Continuous Integration/ Continous Delivery.
Oczekujemy:
  • wykształcenia wyższego - informatyka lub kierunek pokrewny;
  • minimum 3 lata doświadczenia w obszarze konfiguracji systemów;
  • zaawansowanej znajomości administracji co najmniej jednym serwerem aplikacyjnym: Tomcat/ JBoss/ WebLogic/ WebSphere;
  • bardzo dobrej znajomości zagadnień administracji systemami Linux z uwzględnieniem hardeningu;
  • podstaw administracji bazami danych Oracle;
  • znajomości narzędzi automatyzacji tworzenia środowisk: Ansible, Docker;
  • umiejętności pisania skryptów shelowych: bash, perl, phyton;
  • znajomości narzędzi programistycznych tj: Bamboo, Jenkins, Git, JIRA;
  • otwartości na kontakt z biznesem;
  • kreatywności i zaangażowania;
  • nastawienia na cel i realizację zadań.
Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmie ubezpieczeniowej;
  • pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, grupowe ubezpieczenia na życie, zniżki na produkty Generali);
  • możliwość bezpłatnego skorzystania z nauki j. angielskiego.

Prosimy o aplikowanie za pomocą przycisku "Aplikuj teraz" pod ogłoszeniem.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zamieszczenie w CV poniższej klauzuli:

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz.883 z póżn. zm. )

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się