Logo Pracuj.pl

Consolidation Manager

Antal Finance & AccountancyO firmie

  • Kraków
    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca zdalna

Rekrutujemy dla

Dla naszego Klienta, spółki giełdowej, poszukujemy Kandydata / Kandydatki na stanowisko Consolidation Manager

Twój zakres obowiązków

  • Sporządzanie skonsolidowanych sprawozdań finansowych Grupy według Międzynarodowych Standardów Sprawozdawczości Finansowej,
  • Współpraca z audytorami w zakresie przeprowadzanych przeglądów oraz audytów sprawozdań finansowych,
  • Ścisła współpraca z Zarządem przy strategii,
  • Sporządzanie finansowych raportów giełdowych,
  • Wdrażanie nowych rozwiązań w Grupie wynikających ze zmian w standardach rachunkowości,
  • Kontrola i zapewnienie wysokich standardów pracy

Wymagania pracodawcy

  • Wykształcenia wyższego (ekonomia, finanse),
  • Minimum 4-5-letniego doświadczenia na podobnym stanowisku, lub w firmie audytorskiej,
  • Bardzo dobra znajomość przepisów Międzynarodowych Standardów Sprawozdawczości Finansowej (MSSF), ze szczególnym uwzględnieniem zasad konsolidacji oraz wymogów raportowania z zakresu sporządzania sprawozdań finansowych dla potrzeb giełdowych,
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Zdolność do efektywnego, merytorycznego prowadzenia powierzonych prac,
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego

Mile widziane

  • Kwalifikacje ACCA, KIBR będą dodatkowym atutem

Consolidation Manager, Kraków