Logo Pracuj.pl

Construction Director

DEVELIA SAO firmie

  • Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • dyrektor, menedżer

Twój zakres obowiązków

  • Stworzenie nowych struktur organizacyjnych odpowiedzialnych za wykonawstwo pakietowe inwestycji dla potrzeb Grupy DEVELIA
  • Poszukiwanie i dobór podwykonawców, dostawców materiałów i usług ukierunkowane na osiągnięcie najlepszego wyniku finansowego i jakości kontraktu,
  • Negocjowanie umów z podwykonawcami, dostawcami materiałów oraz kontrola przestrzegania ich zapisów wraz z rozliczaniem dostawców towarów i usług,
  • Wybór wykonawców, harmonogram prac, kontrakty z podwykonawcami projektów budowlanych, kontrakty z dostawcami materiałów
  • Analizę kosztów i optymalizacja na każdym etapie realizacji inwestycji
  • Rekomendowanie optymalnych rozwiązań projektowych
  • Standaryzację rozwiązań materiałowych
  • Współtworzenie i realizację strategii rozwoju Spółki w zakresie podwykonawstwa pakietowego
  • Budżet, harmonogram oraz jakość realizowanych inwestycji
  • Doradztwo Zarządu w zakresie wyboru najlepszych rozwiązań pakietowych

Nasze wymagania

  • Wymagania:
  • Minimum 8 lat doświadczenia zawodowego na stanowiskach wysokiej kadry menadżerskiej w branży budowlanej
  • Doświadczenie w zarządzaniu i rozwoju departamentów w obszarze podwykonawstwa budowlanego
  • Wysoko rozwinięte zdolności: interpersonalne, negocjacyjne oraz organizacyjne
  • Wykształcenie wyższe

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • owoce
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne

Develia S.A. to spółka mogąca poszczycić się ugruntowaną pozycją i doświadczeniem w realizacji różnorodnych projektów deweloperskich. Od 29 czerwca 2007 roku jesteśmy spółką giełdową, notowaną na Warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Zrealizowaliśmy inwestycje mieszkaniowe i komercyjne w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Łodzi i Gdańsku. Systematycznie poszerzamy zakres naszej działalności i realizujemy nowe projekty w największych miastach w Polsce.​

Construction Director, Wrocław