Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Construction Manager

RE-VIVE POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Podczas całego procesu budowlanego będziesz pierwszą osobą kontaktową dla wszystkich wykonawców i firm inżynierskich.

  • Od początku projektu będziesz odpowiedzialny(a) za procesy przetargowe i umowy z wykonawcami.

  • Będziesz odpowiedzialny(a) za przygotowywanie i aktualizowanie harmonogramów.

  • Twoim zadaniem będzie uczestniczenie w spotkaniach z wykonawcami oraz naradach budowy.

  • Będziesz odpowiedzialny(a) za koordynowanie działań zespołu budowlanego.

  • Twoim zadaniem będzie monitorowanie budżetu oraz raportowanie do Lidera Projektu.

Nasze wymagania

  • Posiadasz tytuł magistra inżyniera na kierunku Architektura lub Budownictwo.

  • Masz co najmniej 5-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku, najlepiej w firmie wykonawczej.

  • Posiadasz znajomość programów tj. Autocad, BIM i MS Office.

  • Jesteś osobą asertywną o bardzo wysokich umiejętnościach komunikacyjnych.

  • Płynnie porozumiewasz się w języku polskim i angielskim (język niderlandzki będzie atutem).

  • Posiadasz biznesowe podejście do klienta i umiejętność prowadzenia rozmów.

  • Masz prawdziwą pasję do branży budowlanej.

  • Dobrze się czujesz w małym, ale ambitnym zespole.

  • Jesteś osobą komunikatywną i posiadasz umiejętności społeczne.

  • Jesteś osobą niezależną, zorganizowaną i punktualną.

  • Biznesowe podejście do klienta, umiejętność prowadzenia rozmów.

To oferujemy

  • Dołączysz do stabilnej firmy składającej się z młodego i bardzo dynamicznego zespołu, w którym siłą napędową jest inicjatywa, kreatywność, poczucie odpowiedzialności i duże poczucie humoru. Rozwój jest bardzo ważny zarówno dla firmy, jak i dla każdego członka zespołu.

  • Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie, pakiet benefitów, narzędzia pracy oraz możliwość szkoleń, które pomogą Ci rozwijać Twoje umiejętności.

  • Ze względu na ilość obowiązków w ramach funkcji, którą będziesz pełnił(a) w zespole, firma dba o odpowiedni balans pomiędzy życiem zawodowym, a prywatnym.

Revive jest liderem na deweloperskim rynku zrównoważonego rozwoju miast i innowatorem w świecie nieruchomości, realizującym duże projekty w Belgii, Polsce i Portugalii. Revive, to firma szybko rozwijająca się poprzez deweloperskie projekty, o płaskiej strukturze organizacyjnej oraz młodym i dynamicznym zespole. Nasi pracownicy preferują otwartą i bezpośrednią komunikację oraz pragmatyczne podejście.

Przewiń do profilu firmy