Dziękujemy za wszystkie aplikacje! Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Jak przetwarzamy dane kandydatów do pracy? https://mcdonalds.pl/ochrona-prywatnosci 1. Administrator danych osobowych Administratorem Twoich danych osobowych będzie McDonald’s Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy XIII Wydział Gospodarczy pod numerem 0000097409, NIP 521-008-81-10 (dalej: my). Możesz się z nami skontaktować w następujący sposób: - listownie na adres: McDonald’s Polska Sp. z o.o., 02-674 Warszawa, ul. Marynarska 15, - przez e-mail: [email protected] , - telefonicznie: +48 22 211 58 00.
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
McDonald's

Construction Project Manager

McDonald'sO firmie

  • pomorskie

    pomorskie
  • Ważna jeszcze dzień
    do: 12 maj 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior), ekspert

Twój zakres obowiązków

  • Koordynowanie procesów budowy nowych oraz przebudowy istniejących restauracji (realizowanie indywidualnego planu otwarć).

  • Tworzenie budżetów i harmonogramów inwestycji budowlanych oraz nadzór nad ich wykonaniem.

  • Udział w rozpisywaniu i organizowaniu przetargów, prowadzenie negocjacji z kontrahentami, przygotowywanie umów budowlanych.

  • Reprezentowanie McDonald’s w trakcie spotkań i kontaktów z firmami budowlanymi i dostawcami.

  • Współpraca ze służbami administracyjnymi oraz Inspekcją Nadzoru Budowlanego w zakresie realizowanych inwestycji.

  • Bieżąca współpraca z przedstawicielami McDonald’s (w szczególności z zespołami Real Estate, Legal, Equipment, Operations).

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe inżynierskie (budownictwo, architektura).

  • Uprawnienia budowlane oraz prawo jazdy kategorii B.

  • Min. 5 lat doświadczenia w koordynowaniu inwestycji budowlanych (pod względem organizacyjnym i finansowym) dla branży gastronomicznej, Retail lub usługowej.

  • Znajomość rynku oraz przepisów prawa budowlanego.

  • Umiejętność czytania i weryfikowania projektów architektoniczno- budowlanych.

  • Znajomość programu AutoCad.

  • Umiejętność koordynowania kilku skomplikowanych projektów budowlanych jednocześnie.

  • Otwartość na częste podróże, umiejętność pracy pod presją czasu oraz reagowania w zmieniających się okolicznościach.

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1

McDonald's

17 czerwca 1992 roku u zbiegu ulic Marszałkowskiej i Świętokrzyskiej w Warszawie została otwarta pierwsza restauracja McDonald’s w Polsce. Tak rozpoczęła się nasza historia, którą nadal tworzymy ciągle rozwijając nasz biznes. Stale modernizujemy istniejące restauracje, aby jak najlepiej spełniały oczekiwania naszych gości oraz otwieramy nowe Aktualnie w Polsce działa już 466 restauracji McDonald’s, a kolejne są w budowie! 😊

Poszukujemy partnera biznesowego, który wesprze nas w rozwoju!

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje