Logo Pracuj.pl

Construction Project Manager

Empik S.A.O firmie

Empik S.A.

Marszałkowska 104/122

Śródmieście

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • przygotowanie budżetu inwestycji, zebranie wycen, negocjacje, zlecanie prac
  • koordynacja prac projektowych i adaptacyjnych związanych z otwarciami nowych salonów oraz przebudowami i remontami istniejących
  • nadzór nad prowadzonymi pracami, koordynacje na budowie
  • uzyskiwanie zgód i pozwoleń urzędowych
  • negocjowanie załączników technicznych i zakresów technicznych w umowach najmu

Nasze wymagania

  • minimum 2 letnie doświadczenie w zarządzaniu projektami budowlanymi/inwestycyjnymi
  • wiedza z zakresu budownictwa bądź architektury
  • wykształcenie wyższe inżyniera (budownictwo, architektura)
  • samodzielność i dobra organizacja pracy własnej
  • otwartość na częste podróże służbowe

Mile widziane

  • doświadczenie w prowadzeniu negocjacji

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • brak dress code’u
  • program rekomendacji pracowników

Empik to przestrzeń, w której pasja napędza ludzi i innowacje. Tworzymy ją wspólnie, wykorzystując doświadczenia, wiedzę oraz wyjątkowe charaktery i zainteresowania każdego z nas. Dzięki temu jesteśmy w TOP3 największych marek omnichannel, oferując miliony produktów, które inspirują i nieustannie pobudzają ciekawość milionów Klientów rocznie.

Construction Project Manager, Marszałkowska 104/122, Śródmieście, Warszawa