Ta oferta pracy jest nieaktualna od 13 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Consulente - Przedstawiciel handlowy

  • śląskie
  • Specjalista
  • 14.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    DAVINES to marka ekskluzywnych profesjonalnych kosmetyków do włosów wyłącznie dla salonów fryzjerskich, szczególnie dla kreatywnych fryzjerów - pasjonatów.

    Od innych marek na rynku fryzjerskim różni nas nasze rygorystyczne podejście do jakości produktów, wyjątkowa koncepcja zrównoważenia i nieprzemijającego piękna, etyczne podejście i nasza wielokulturowa ciekawość.

    Marka Davines odnosi sukcesy w 85 krajach na całym świecie.

    Aktualnie w Davines poszukujemy doświadczonego przedstawiciela na stanowisko
    Consulente
    Region: Zachodniopomorski

    Opis stanowiska:

    Stanowisko Consulente polega na budowaniu długofalowych relacji z istniejącymi klientami oraz pozyskiwaniu nowych, sprzedaży kosmetyków Davines właścicielom salonów fryzjerskich, realizacji planów sprzedażowych, dbaniu o przepływ informacji i prezentowaniu ofert oraz efektywnym zarządzaniu czasem.

    Od kandydatów oczekujemy:

    • Min. 2 letnie doświadczenia w aktywnej sprzedaży i pozyskiwaniu nowych klientów
    • Wykształcenie min. średnie – preferowane wyższe
    • Prawa jazdy kat. B
    • Umiejętności budowania trwałych relacji z klientami, negocjowania ofert, wdrażania nowych projektów
    • Przedsiębiorczości, dobrej organizacji pracy
    • Umiejętności sprzedaży koncepcji takiej marki jaką jest Davines
    • Wrażliwości estetycznej, elokwencji, entuzjazmu
    • Znajomość jęz. angielskiego będzie dodatkowym atutem

    Oferujemy:

    • Pracę w ciekawym, entuzjastycznym zespole
    • Umowę o pracę, wynagrodzenie stałe, premię zależną od wyników sprzedaży
    • Szeroki zakres szkoleń produktowych i sprzedażowych w Polsce i za granicą
    • Narzędzia pracy handlowca: samochód służbowy, telefon, tablet
    • Dostęp do prywatnego systemu opieki zdrowotnej
    • Możliwości osobistego rozwoju w niebanalnej firmie
    Nasza prośba do Ciebie przed wysłaniem aplikacji:
    • Przeczytaj o nas więcej na www.davines.com lub w prasie branżowej
    • Napisz do nas tylko, jeżeli nasza marka i w/w stanowisko naprawdę Cię intrygują. Czekamy na Twoją aplikację pod adresem HR@davines.pl
    • W liście motywacyjnym opisz, co szczególnie Cię intryguje w naszej ofercie i dlaczego, napisz nam, jak Twoje doświadczenia sprzedażowe może wpłynąć na Davines
    • Pokaż nam, że estetyka, dobry gust i styl są dla Ciebie ważne

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883).”