Oferta pracy

Consultant/Senior Consultant SAP MM/WM/EWM

ExperisO firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Praca zdalna
  • Specjalista (Mid / Regular)
Consultant/Senior Consultant SAP MM/WM/EWMNumer ref.: SAP/019/MWA

Zadania:

  • Doradztwo w zakresie procesów biznesowych w danym obszarze, analiza wymagań i projektowanie rozwiązań
  • Konfiguracja systemu SAP, prowadzenie testów jednostkowych / integracyjnych / akceptacyjnych i wsparcia po starcie produkcyjnym
  • Przygotowanie i prowadzenie szkoleń dla użytkowników
  • Współpraca z konsultantami z innych obszarów funkcjonalnych
  • W zależności od stanowiska - zarządzanie zespołem lub projektem

Oczekujemy:

  • Dobrej, praktycznej znajomości procesów biznesowych w obszarze specjalizacji (SAP MM i/lub SAP WM i/lub SAP EWM)
  • Doświadczenia zawodowego w obszarze implementacji systemu SAP ERP, z uwzględnieniem analizy wymagań, projektowania rozwiązań i konfiguracji systemu
  • Doświadczenia w pełnym cyklu życia projektu wdrożeniowego SAP ERP
  • Umiejętności miękkich i motywacji do bliskiej współpracy z klientami korporacyjnymi działu Konsultingu
  • Gotowości do podróży służbowych w znacznym wymiarze
  • Chęci dalszego rozwoju w nowych narzędziach i technologiach SAP oraz podejmowania wyzwań zawodowych
  • Zaangażowania w rozwój działu i współpracę międzynarodową
  • Komunikatywnej znajomość języka angielskiego

Mile widziane również:

  • Doświadczenie z systemem S/4HANA lub certyfikacja SAP S/4HANA
  • Doświadczenie w integracji systemów SAP z systemami zewnętrznymi (np. typu MES, WMS)
  • Komunikatywna znajomość j. niemieckiego

Aktualnie do Działu Konsultingu poszukujemy kandydatów zainteresowanych pracą w obszarze SAP MM i /lub SAP WM i/lub SAP EWM)

Oferujemy:

  • Pracę zdalną na terenie całej Polski
  • Różne role w zależności od doświadczenia i planów rozwoju kariery - m.in. kierownika zespołu wdrożeniowego, doświadczonych konsultantów (ekspertów) i konsultantów
  • Udział w dużych, kompleksowych i innowacyjnych projektach SAP ERP, w oparciu o najnowsze produkty SAP (m.in. S/4HANA) prowadzonych przy użyciu metodyk zwinnych (Agile for SAP), w Polsce i Unii Europejskiej, w międzynarodowym środowisku
  • Szeroki zakres szkoleń (w tym możliwość certyfikacji SAP) oraz duże możliwości uczenia się i rozwijania kompetencji twardych i miękkich
  • Pracę na projektach w kraju i zagranicą
  • Przyjazną atmosferę pracy i współpracę w dynamicznym zespole zaangażowanych profesjonalistów
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne