Ta oferta pracy jest nieaktualna od 75 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Consultant w Zespole Rekrutacji Legal

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2018-08-07

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Antal jest liderem rekrutacji specjalistów i menedżerów oraz doradztwa HR. Marka obecna jest w 35 krajach, w Polsce działa od 1996 roku. Biura w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Poznaniu oraz Gdańsku prowadzą projekty w Polsce i za granicą, dla największych globalnych oraz lokalnych przedsiębiorstw z wszystkich sektorów gospodarki.
    Miejsce pracy: Warszawa

    Zakres obowiązków:

    • Praca w strukturach linii biznesowej zespołu HR & Legal
    • Budowanie długofalowych relacji biznesowych z klientami i kandydatami z branży prawniczej
    • Kontakt z ludźmi biznesu, identyfikacja ich potrzeb z zakresu profesjonalnego doradztwa i eksperckie wsparcie w zakresie rekrutacji
    • Wspieranie Klientów w umacnianiu ich wiodącej pozycji w branży przez zatrudnianie największych talentów z rynku pracy oraz aktywne promowanie wyróżniających się talentów

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: prawo, psychologia, socjologia, zarządzanie
    • Doświadczenie w kancelarii prawnej
    • Mile widziane doświadczenie związane z rekrutacją i / lub sprzedażą, zwłaszcza w obszarze Legal
    • Umiejętność  aktywnego słuchania, identyfikowania potrzeb kandydatów i pomagania im w projektowaniu swojej kariery
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym

    Oferujemy:

    • Pracę w pełnym wymiarze godzin w oparciu o umowę o pracę
    • Elastyczne godziny pracy
    • Konkurencyjne wynagrodzenie (podstawa + prowizja)
    • Pakiet benefitów: owocowe poniedziałki, multisport, opieka medyczna, nauka języka angielskiego
    • Pakiet niezbędnych szkoleń

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji przez formularz.

    Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony www.antal.pl