Oferta pracy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
ASSESSMENT SYSTEMS POLAND Sp. z o. o.

Consultant

ASSESSMENT SYSTEMS POLAND Sp. z o. o.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ważna jeszcze 4 dni
    do: 12 maj 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • opieka nad przekazaną grupą klientów i rozwijanie relacji z nimi

  • projektowanie i prowadzenie sesji szkoleniowych, warsztatów i webinarów

  • udzielanie informacji zwrotnych w ramach prowadzonych projektów

  • analiza bieżących potrzeb klientów i rekomendowanie rozwiązań

  • współpraca z zagranicznymi oddziałami i konsultantami w organizacji

  • udział w przygotowaniu ofert handlowych dotyczących realizowanych projektów

Nasze wymagania

  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację biznesową- warunek konieczny

  • udokumentowane doświadczenie zawodowe w wewnętrznym dziale HR lub jako zewnętrzny konsultant/trener

  • otwarcie na potrzeby Klienta

  • doświadczenie w przygotowywaniu i wdrażaniu projektów HR, m.in. AD/DC, ocena 360

  • nastawienie na realizację celów, samodzielność oraz posiadanie doskonałej organizacji pracy

  • swoboda w prowadzeniu rozmów biznesowych, spotkań z klientami oraz konsultacji

To oferujemy

  • pracę w zespole specjalistów z dziedziny psychologii i biznesu

  • udział w realizacji międzynarodowych projektów

  • rozwój zawodowy i możliwość podnoszenia kwalifikacji

  • pakiet opieki medycznej

  • certyfikację z zakresu interpretacji i wykorzystywania narzędzi psychometrycznych Hogana

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

Assessment Systems to międzynarodowa grupa firm doradztwa personalnego z ponad 20-letnim doświadczeniem i ponad 1000+ zadowolonych klientów. Doradzamy klientom w ponad 40 krajach Europy, Bliskiego Wschodu, Południowo-Wschodniej Azji i Ameryki.

Jesteśmy doświadczonym zespołem kreatywnych specjalistów, których celem jest pomoc w rozwoju firm poprzez rozwój kapitału ludzkiego. Z dumą od lat dostarczamy inteligentne rozwiązania poprzez połączenie znajomości rynku i wyjątkowej wiedzy o ludziach i organizacjach.

Przewiń do profilu firmy