Consulting Trainee (Logistics/ABAP/FI/Project Management) - Dział Wdrożeń SAP

NTT DATA Business Solutions sp. z o.o.O firmie

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa zlecenie
  • pełny etat, część etatu
  • praktykant / stażysta

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie w realizacji projektów wdrożeniowych oraz rozwojowych w ramach wybranego obszaru SAP

  • Udział w spotkaniach projektowych i pomoc w optymalizacji bieżących procesów

  • Przygotowywanie prezentacji na potrzeby wewnętrzne oraz nauka sporządzania analiz danych i raportów

  • Pozyskiwanie wiedzy na temat działania systemu SAP i możliwościach jego rozwijania

  • Wspieranie Zespołu w codziennych zadaniach w obszarze wdrażania systemów SAP/zarządzania projektami

  • W zespole Project Management poszerzanie wiedzy z zakresu koordynacji projektów IT zgodnie z najlepszymi międzynarodowymi standardami oraz uczestniczenie w pracach związanych z implementacją i wykorzystaniem metodyki SAP Activate+

Nasze wymagania

  • Studiują lub posiadają wyższe wykształcenie w obszarze zarządzania, ekonomii, logistyki, lub informatyki na specjalizacji informatyka i ekonometria, zarządzanie projektami, czy inżyniera oprogramowania

  • Mają podstawową wiedzę z zakresu logistyki/finansów/programowania/zarządzania projektami

  • Sprawnie pracują na programach pakietu MS Office

  • Swobodnie komunikują się w języku angielskim

  • Stawiają na rozwój, naukę i poznawanie nowych obszarów

  • Cechują się dokładnością, analitycznym podejściem oraz samodzielnością przy wykonywaniu zadań

  • Są pełne energii i proaktywne podchodzą do optymalizacji procesów

  • Lubią pracować w zespołach

To oferujemy

  • Zdobędziesz i poszerzysz wiedzę z zakresu narzędzi informatycznych przeznaczonych do obsługi systemów skali Enterprise pod okiem doświadczonych ekspertów

  • Weźmiesz udział w ciekawych projektach realizowanych przez Twój dział, poznasz procesy i procedury obowiązujące w globalnych korporacjach

  • Zobaczysz, jak pracują najlepsi specjaliści na rynku IT

  • Dowiesz się jak wspieramy naszych Klientów w różnych usługach

  • Będziesz pełnoprawnym członkiem zespołu, który tworzą doświadczeni specjaliści w swojej branży

  • Jesteśmy w top 8 najlepszych dostawców usług IT na świecie w rankingu gartner 2019

  • Będziesz częścią firmy będącej wiodącym dostawcą kompleksowych usług IT w środowisku SAP

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • firmowa biblioteka

  • kawa / herbata

  • strefa relaksu

  • mieszkanie służbowe

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • platforma benefitowa

  • nowoczesne technologie

  • program poleceń pracowiczych

  • platformę do nauki języków

Etapy rekrutacji
1

Przesłanie aplikacji

2

Rozmowa z działem HR

3

Zadanie rekrutacyjne

4

Decyzja o zatrudnieniu

Chcesz rozpocząć swoją karierę w międzynarodowej firmie IT będącej liderem na rynku w SAP?

Dobrze się składa — szukamy ludzi takich jak Ty i inwestujemy w nich. Zapewniamy kompleksowe szkolenia i dajemy szansę rozwoju pod okiem doświadczonych ekspertów.

Razem z nami podbijaj branżę IT – Twoja kariera czeka. Empowering you!