Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Contact Centre Agent (telepraca)

Asplex Sp z o.o.O firmie

  • śląskie

    śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • obsługa klienta w zakresie problemów sprzętowych, pytań przedsprzedażnych oraz zgłoszeń serwisowych,

  • komunikacja telefoniczna, e-mailowa oraz czat,

  • przetwarzanie zebranych danych w wewnętrznych systemach,

  • prace administracyjne związane z reklamacjami klientów,

  • udzielanie informacji zgodnie z polityką i standardami firmy związanymi z obsługą klienta,

  • dbałość o realizowanie zleconych zadań.

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. średnie (preferowane kierunki techniczne: IT, elektronika),

  • biegła znajomość języka polskiego, język angielski na poziomie komunikacyjnym,

  • doskonałe umiejętności komunikacyjne,

  • zainteresowanie produktami IT,

  • otwartość na nowe wyzwania, nowe segmenty produktów,

  • doświadczenie i wiedza techniczna ułatwiająca sprawną obsługę klienta – preferowana,

  • praca związana z obsługą klienta – mile widziana.

To oferujemy

  • ciekawą i odpowiedzialną pracę w ramach międzynarodowej organizacji,

  • atrakcyjne benefity,

  • inspirujące środowisko pracy.

Asplex Sp z o.o.

Jesteśmy globalna firma z branży Hi-Tech, liderem na europejskim rynku elektroniki użytkowej.

W chwili obecnej szukamy nowej osoby (woj. dolnośląskie, śląskie i małopolskie) do działu obsługi użytkowników produktów Acer oraz innych producentów, z segmentu eMobility oraz urządzeń domowych.

Przewiń do profilu firmy