Content and Campaign Production Specialist

AZAGroup S.AO firmie

  • aleja Wyścigowa 6, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ważna jeszcze 3 dni
    do: 25 cze 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

AZAGroup S.A

aleja Wyścigowa 6

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie komunikacji na social media zgodnie z zaplanowanymi produkcjami - FB, IG, YouTube: redagowanie copy, wybór grafik, zlecanie studiu fotograficznemu zapotrzebowania na zdjęcia, tworzenie contentu, np. tworzenie instastories z backstage sesji zdjęciowych, pilnowanie realizacji contentu przez fotografów,

  • Kontrola moderacji na SM,

  • Organizacja sesji zdjęciowych (dbanie o dopięcie każdego szczegółu: planowanie, zakupy, transport, bookowanie modelek i miejsca realizacji sesji, catering, zlecanie umów o współpracę), rozliczanie sesji,

  • Współpraca w zakresie realizacji contentu z influencerkami (live’y, vlogi, krótkie filmy na Instagram), wybór zdjęć dostarczanych przez influencerki.

Nasze wymagania

  • Minimum roczne doświadczenie w tworzeniu i planowaniu contentu na social media marki (branża modowa będzie dużym atutem),

  • Doświadczenie w realizacji sesji zdjęciowych/kampanii reklamowych,

  • Tzw. „lekkie pióro”, kreatywność, nieszablonowe myślenie,

  • Doskonała organizacja i umiejętność odnalezienia się w dynamicznym środowisku pracy,

  • Skuteczność w rozwiązywaniu napotkanych problemów,

  • Umiejętność pracy zespołowej,

  • Znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym.

To oferujemy

  • Kreatywne i odpowiedzialne stanowisko w zgranym i zaangażowanym zespole – gwarantujemy, u nas nie ma nudy! 😉

  • Zatrudnienie na umowę o pracę na pełen etat lub b2b,

  • W czasie pandemii pracę zdalną, docelowo tryb pracy łączony: stacjonarnie + zdalnie,

  • Benefity: prywatna opieka medyczna, dofinansowanie karty MultiSport, szkolenia, atrakcyjne zniżki na nasze produkty, po zakończeniu pandemii udział w imprezach integracyjnych.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • wyprawka dla dziecka

  • inicjatywy dobroczynne

  • Multsport

AZAGroup jest firmą z branży e-commerce prowadzącą sklepy z obuwiem i odzieżą Born2be, Renee oraz Multu w Polsce i zagranicą.

Podstawą rozwoju naszej firmy jest zmiana. Nasz sukces opiera się na tym, że potrafimy się uczyć i chcemy eksperymentować. Budujemy i sprawdzamy efekty kolejnych projektów. Tworzymy nowe rozwiązania i udoskonalamy istniejące.

Napędem dla naszego rozwoju są otwarci, pełni zapału ludzie. Obecnie AZATeam liczy ponad 200 osób pracujących w działach IT, e-commerce, produktu, marketingu, w logistyce czy Biurze Obsługi Klienta.

Przewiń do profilu firmy