Ta oferta pracy jest nieaktualna od 2 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Content Creator

  • Olsztyn, warmińsko-mazurskie
  • Lubelska 34, 11-041 Olsztyn, Polska pokaż mapę
  • Specjalista
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • 14.08.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Dołącz do najlepszych!

    Jeżeli znane jest Ci pojęcie ’content is the king’, wiesz co to CTR, posługujesz się płynnie językiem angielskim i interesujesz się nowinkami technologicznymi - zgłoś się do nas. Poszukujemy osoby na stanowisko Content Creatora, odpowiedzialnego za komunikację naszej marki z klientami we wszystkich kanałach marketingowych.

    Podejmij wyzwanie i dołącz do drużyny Zortraksa.

    Miejsce pracy: Olsztyn
    Numer referencyjny: CC/OLN/12.08.19

    Zadania:

    • Tworzenie newsletterów i mailingów do kampanii
    • Budowanie i realizacja harmonogramu wysyłek mailingowych
    • Tworzenie tekstów na bannery, reklamy w social media
    • Tworzenie harmonogramu publikacji treści w social media i na blogu
    • Tworzenie treści do materiałów sprzedażowych takich jak prezentacje, webinaria, mailingi
    • Budowanie schematów zautomatyzowanych kampanii
    • Tworzenie treści do landing page’y
    • Tworzenie treści webowych

    Wymagania:

    • Min. 3 lata doświadczenia w dziedzinie content marketingu / digital marketingu
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym
    • Znajomość zasad rozmieszczania słów kluczowych i innych dobrych praktyk SEO
    • Znajomość zasad tworzenia tekstów do kampanii PPC