Content Developer

  • Poznań, wielkopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 08.04.2019
  • Ważna jeszcze 15 dni (do 08.05.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Pearson IOKI to pełen pasji i zaangażowania zespół zajmujący się tworzeniem platform e-learningowych oraz materiałów do nauki języka angielskiego o ogólnoświatowym zasięgu. Mieścimy się w Nobel Tower w Poznaniu.

    Jeśli chcesz wraz z nami kształtować przyszłość globalnej edukacji, zapraszamy serdecznie!

    Aktualnie poszukujemy kandydatki/kandydata na stanowisko:

    Miejsce pracy: Poznań

    Opis stanowiska:

    Jako Content Developer będziesz mieć szansę tworzenia i redagowania materiałów do nauki języka angielskiego dostępnych dla użytkowników we wszystkich krajach świata. Będziesz współpracować z autorami i redaktorami, by dbać o najwyższą jakość naszych treści. Jako część naszego zespołu, będziesz mieć możliwość pracy z najnowszymi technologiami w świecie edukacji!

    Wymagania:

    • Dyplom uczelni wyższej w dziedzinie językoznawstwa, języków obcych lub podobnej, lub certyfikat w dziedzinie nauczania języka angielskiego jako języka obcego (Dyplom lub Certyfikat TEFL lub TESOL)
    • Minimum 2 lata doświadczenia w branży edukacyjnej, nauczaniu języka angielskiego lub językoznawstwie
    • Doświadczenie w tworzeniu materiałów do nauki języka
    • Umiejętność efektywnej pracy w rozbudowanej organizacji międzynarodowej
    • Pragmatyczne podejście i zorientowanie na cele
    • Mile widziane doświadczenie w wykorzystaniu systemów zarządzania treścią, systemów zarządzania nauczaniem i narzędzi edytorskich

    Czego możesz się u nas spodziewać?

    • Dostępu do platformy MyBenefit (a w niej możliwość wyboru karty MultiSport, zakupu biletów do kina, teatru, wycieczek etc.)
    • Prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia NNW dla Ciebie i Twojej rodziny
    • Nielimitowanego dostępu do bogatych źródeł wiedzy (m.in.: lynda.com, Safari Books Online, biblioteczki firmowej)
    • Elastycznego czasu pracy
    • Płatnego urlopu na rzecz wolontariatu
    • Możliwości skorzystania z opcji na akcje Pearson
    • Pracy w międzynarodowym zespole w przestronnym, nowoczesnym biurze
    • Szerokich możliwości rozwoju zawodowego
    • Zespołowych wyjść integracyjnych
    • Owoców, soków, musli i innych smakołyków dostępnych w naszych kuchniach

    Jak aplikować?

    CV prosimy przesyłać przez link. Skontaktujemy się telefonicznie wyłącznie z wybranymi kandydatami.